RECENZJE

Musiała odwołać wesele. Zamiast tego zorganizowała…!

Milionerka i dziedziczka rodzinnej fortuny niespodziewanie musiała odwołać swój ślub.

Ogromna i wystawna uroczystość nie mogła się odbyć, narzeczony kobiety zdradził ją i oszukał ukrywając swój nałóg. Ale jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji i co zrobić z zaplanowanym weselem?

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Tak właśnie zaczyna się powieść Natalii Wiktor pt. „To tylko układ”, a główna bohaterka – Kylie Wilson – zamiast wesela postanawia zorganizować bal dobroczynny. Nie przewidziała jednak, że na imprezie pojawi się młody mafioso, który za pokaźną sumę wylicytuje taniec z bohaterką wieczoru. Później kobieta wikła się w namiętny romans z Olivierem, a także w niebezpieczną rozgrywkę z komendantem Policji.

Akcja książki „To tylko układ” jest bardzo dynamiczna (momentami aż za bardzo) i nie brak w niej zmysłowych scen. Jest więc wciągająca i lekko się ją czyta. Powieść więc stanowi przyjemną, rozrywkową lekturę.

 

instagram.com/autorka_nataliawiktor/

 

„To tylko układ” jest książkowym debiutem Natalii Wiktor, która wcześniej publikowała na platformie Wattpad. Jak podano na okładce powieści 28-letnia autorka pochodzi z małej miejscowości w województwie małopolskim. Więc jedynym „zgrzytem” jest to iż książka została osadzona w amerykańskich realiach. Wydaje się więc, że pisarka chciała umiędzynarodowić swoją powieść, a jednocześnie unikała szczegółów dotyczących życia za granicą.

Jednak pomimo tego i tak debiut uznać trzeba za udany. Polecamy!