RECENZJE

Eva Minge „Gra w ludzi” [recenzja]

Eva Minge znana jest przede wszystkim jako projektantka mody. Teraz jednak wydała powieść pt. „Gra w ludzi”.

„Gra w ludzi” Evy Minge to historia Anny. Kobiety, która stała się zabawką w rękach bogatego prawnika. Jak się później okazało, mecenas miał też drugą profesję, a mianowicie był stręczycielem luksusowych pań do towarzystwa.

Annę poznajemy w szarej rzeczywistości – pracuje w sklepie elektronicznym i samotnie wychowuje syna. Nagle jednak dostaje nietypową propozycję.

Bohaterka książki „Gra w ludzi” zostaje współpracowniczką służb i już jako agentka wchodzi w świat imprez erotycznych i wręcz „handlu” kobietami.

 

https://www.instagram.com/eva_minge/

 

Początek książki jest nieco „szkolny”. Autorka w przyśpieszonym tempie nakreśla nam sytuację rodzinną Anny oraz innych bohaterów. Dopiero w dalszej części się rozkręca i prowadzi czytelnika przez kolejne wydarzenia. Im dalej czytamy książkę Evy Minge, tym bardziej jest wciągająca. Pod koniec akcja wręcz pędzi i… nagle wszystko zostaje ucięte jak nożem. Nie wiemy, co stało się z Anną – czy uniknęła śmierci i czy znalazła nową miłość.

 

Tak więc pomimo kilku początkowych niedoskonałości, powieść jest dobrze napisana i bardzo wciągająca. Zastanawiać się też można, ile jest prawdy w tej nieznanej zwykłemu śmiertelnikowi przerażającej rzeczywistości… A książkę serdecznie polecamy!