BIZNES&POLITYKA

Dominika Figurska Chorosińska pokazała swoje szóste dziecko. Zobacz!

Dominika Chorosińska popularność zyskała jako aktorka grająca w „M jak Miłość”, „Barwy Szczęścia” czy „Pierwsza Miłość”.

W ostatnich latach jednak Dominika Figurska Chorosińska bardziej znana jest z powodu swojej działalności politycznej. Obecnie jest posłanką na Sejm IX kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

 

Spore zainteresowanie wzbudzało to, że Dominika jest mamą piątki dzieci, tymczasem pod koniec 2020 roku, rodzina jeszcze bardziej się powiększyła. Prawdopodobnie w końcówce października na świat przyszło szóste dziecko posłanki i Michała Chorosińskiego. Rodzice nie informowali o narodzinach, a informacja ta pojawiła się przypadkowo w czasie jednego z wywiadów (zobacz tutaj).

 

Dziś jednak Dominika Chorosińska pokazała zdjęcie z niemowlęciem. Zrobiła to z okazji ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji. Figurska Chorosińska napisała:

 

Dziś jest wielki dzień dla Polski i Polaków . Wygrało ŻYCIE !
Trybunał Konstytucyjny przedstawił pisemne uzasadnienie do wyroku dotyczącego ochrony życia. Zgodnie z wymogami konstytucyjnymi wyrok zostanie opublikowany dzisiaj w Dzienniku Ustaw

Życzę każdemu i każdej z Was , by MIŁOŚĆ była zawsze silniejsza niż lęk. ❤️

 

Prawdopodobnie na zdjęciu znajduje się właśnie najmłodsza córeczka Dominiki.

 

>>>Mama Anny Lewandowskiej napisała książkę o położnej z Auschwitz. Czy warto przeczytać?

 

Miłość silniejsza niż lęk – https://www.facebook.com/dominika.figurska