GWIAZDY

Wiktoria Gąsiewska chce zdobyć konkretny zawód. Zgadnij, jaki!?

23-letnia Wiktoria Gąsiewska od dziecka gra w filmach, a z uwagi na swoją pracę do tej pory nie zdobyła formalnego wykształcenia.

Obecnie Wiktoria Gąsiewska gra w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” oraz „Papiery na Szczęście”. Współpracuje także ze stacją Polsat przy różnych programach jak choćby „Taniec z Gwiazdami”. W końcu jednak młoda gwiazda postanowiła skończyć studia. Nie zamierza jednak porzucić swojej pracy, lecz studiować eksternistycznie.

 

https://www.instagram.com/wiktoria_gasiewska/

 

Zdarza się, że aktorzy czy aktorki wybierają kierunki studiów nie związane z graniem w filmach czy teatrze, na przykład psychologię czy prawo. U Wiktorii jednak nie ma zaskoczenia, bo Gąsiewska stawia na aktorstwo!

 

W tym roku zaczęłam bardzo poważnie myśleć o eksternistycznym zaliczeniu szkoły. Polega to na tym, że masz jakieś doświadczenie zawodowe i niekoniecznie musisz iść do szkoły, żeby ją zdać. Możesz odbyć egzaminy, które są w szkole, plus pokazuje się swój dorobek artystyczny.

– powiedziała w rozmowie z Plejadą*

 

I dodała:

 

Ja portfolio już sobie wzbogaciłam. Plus jest też taki, że zaczęłam pracować teraz na deskach teatru, bo żeby zdać eksternę, trzeba też mieć dorobek w spektaklu. To udało mi się ziścić w tym roku

 

23-latka wiele razy spotykała się z „zarzutami” że nie ma formalnego wykształcenia aktorskiego, więc studia to z pewnością dobry pomysł.

 

Polecamy:

Diety pudełkowe [RANKING]

 

 

 

*cyt. plejada.pl