szkielet
ZDROWIE&URODA

Pojechali do chorej kobiety. W domu znaleźli ludzki szkielet!

Policja w Terespolu informuje o szokującym zgłoszeniu, jakie miało miejsce z 19 na 20 lipca 2021. r.

Przebywająca za granicą kobieta była zaniepokojona, ponieważ nie mohttps://tocelebryci.pl/poruszajace-nagranie-z-gdanska-ciary-na-ciele-lzy-w-oczach-komentuje-internautka/gła się skontaktować ze swoją matką, mieszkającą w Terespolu. Zadzwoniła na Policję z prośbą, by sprawdzono, czy z jej mamą jest wszystko w porządku.

 

W nocy funkcjonariusze udali się do wskazanego mieszkania:

 

Z relacji zaniepokojonej córki wynikało równiez, że mieszkająca na terenie gminy Terespol matka ma problemy zdrowotne. Pod wskazany adres natychmiast skierowany został patrol. Policjanci wspólnie z wezwanymi strażakami weszli do zamkniętego mieszkania.

 

szkielet
zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Na miejscu okazało się, że córka kobiety miała rację, że mamie mogło coś się stać. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli nieprzytomną 58-latkę. Jednocześnie w mieszkaniu trafili na szokujące znalezisko – był to ludzki szkielet!

 

Wewnątrz znaleźli nieprzytomną 58-latkę, która przetransportowana została do szpitala. Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki. Z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą zamieszkiwała jej matka.

– podaje Policja.

 

Ta tajemnicza sprawa jest obecnie wyjaśniana przez Policję i nie podano jeszcze dalszych ustaleń.

 

>>>Na złość mężowi, przez balkon wyrzuciła 200 tys. złotych! Nietypowe zdarzenie w Gdańsku.