CELEBRYCI

Radek Majdan przekazał smutne wieści: „To był mój ostatni program”

50-letni Radosław Majdan karierę zaczynał jako zawodnik Pogoni Szczecin, następnie grał w kilku tureckich klubach, później w Wiśle Kraków oraz w klubie Polonia Warszawa.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej, Radek Majdan został komentatorem sportowym. Pracował w Eurosporcie i w TVP Sport, a w 2020 roku dołączył do Canal+ Sport. Teraz poinformował o zakończeniu współpracy.

 

https://www.facebook.com/radoslawmajdanofficial

 

Jak napisał na instagramie:

 

To był mój ostatni program Liga+Extra. Chciałem bardzo podziękować moim wszystkim redakcyjnym Koleżankom i Kolegom? oraz Pracownikom @canalplussportpolska za pomoc, wsparcie i wiarę we mnie, za te prawie 3 lata zawodowego życia , które dzieliłem z Wami, za czas, rozmowy i piękne chwile. Naprawdę dużo się mogłem od Was nauczyć, co bardzo sobie cenie. Dziękuje również widzom @canalplussportpolska i kibicom naszej Ekstraklasy, mam nadzieje, że nie męczyłem zbytnio swoimi komentarzami.

 

Czyżby mąż Małgorzaty Rozenek postanowił zajmować się domem i synkiem?

Jak się okazuje Radek Majdan nie rezygnuje z pracy, a przechodzi do innej redakcji. Od 1 października 2022 r. były piłkarz dołącza do Onet Przegląd Sportowy.

 

>>>Kto by się spodziewał? Królikowski dostał powołanie!