CELEBRYCI

Ślub w zaawansowanej ciąży! „Możecie mówić do mnie Baronowa”

29-letnia Sandra Kubicka i 40-letni Aleksander Milwiw-Baron poinformowali o swoim ślubie. Termin uroczystości jest szczególny, bo modelka niedługo będzie rodzić.

Sandra i Alek parą są od 2021 roku, a pod koniec 2023 roku potwierdzili, że spodziewają się dziecka – będzie to chłopiec. Obecnie modelka jest już w zaawansowanej ciąży, a mimo to, zdecydowała się na ślub.

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

Para pobrała się w sobotę – 6 kwietnia 2024 r. a dla Sandry Kubickiej, była to symboliczna data:

 

06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć.. mój mąż ????️

– zachwycała się modelka.

 

Poinformowała też, że jej ślub odbył się przy pięknej pogodzie i w kameralnym gronie, „za to z fajerwerkami w naszych sercach”. Dodała też:

 

Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa ????????

 

Najwyraźniej więc Sandra cieszy się swoim stanem i prawdopodobnie zmieniła nazwisko lub też używać będzie dwuczłonowego nazwiska.

 

 

screen – https://www.instagram.com/alekbaron/

 

screen – https://www.instagram.com/alekbaron/

 

screen – https://www.instagram.com/alekbaron/

 

screen – https://www.instagram.com/alekbaron/