CELEBRYCI

Roksana Węgiel już po ślubie? Zobacz zdjęcia!

19-letnia Roksana Węgiel nie kryła tego, że planuje ślub w bardzo młodym wieku. Mówiła też, że pozytywnym przykładem jest jej mama, która także wcześnie założyła rodzinę.

Wesele miało się odbyć latem 2024 roku. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że Roxie jest już po ślubie!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Serwis Party informował, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej swoim gościom podali już datę. Natomiast miejsce pozostawało na razie tajemnicą:

 

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału Tańca z Gwiazdami, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date (zarezerwuj datę – przyp. red.), reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy*

 

Najprawdopodobniej jednak para jest już po ślubie. Świadczy o tym zmiana we wpisie do CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej). Zlokalizowana w jednym z warszawskich biurowców firma nastolatki zmieniła swoją nazwę.

Konkretnie chodzi o zmianę nazwiska. I tak 29 marca 2024 r. firma Roxie zmieniła nazwę na Roksana Węgiel-Mglej. A taka modyfikacja wpisu z pewnością spowodowana jest zmianą stanu cywilnego.

Domyślać się można, że para wzięła ślub cywilny, a kościelny zaplanowany jest na późniejszy termin.

 

Poniżej zdjęcia z CEIDG.

 

screen – ceidg.gov.pl

 

 

screen – ceidg.gov.pl

 

*cyt. party.pl