BIZNES&POLITYKA

Rutkowski szuka Polaka zaginionego w Madrycie. Podajemy szczegóły!

Jedną ze specjalizacji detektywa Krzysztofa Rutkowskiego są poszukiwania osób zaginionych. Teraz prosi o pomoc w odnalezieniu Polaka zaginionego za granicą.

Jak poinformował Krzysztof Rutkowski, poszukiwaną osobą jest 38-letni Marek Rzeszowski, a „sprawę jego zaginięcia zgłosiła na Policji w Kielcach jego partnerka”. Mężczyzna 9 listopada przyleciał do stolicy Hiszpanii – Madrytu.

 

Na jego nazwisko wypożyczone zostało w Alicante, czyli na południowy wschód od Madrytu, auto marki Opel Mocca w kolorze grafitowym. Nie jest do dziś jasne, dlaczego auto wypożyczył nie Marek Rzeszowski ale Krystian Kopytowski. Natomiast pewne jest, że auto zniknęło wraz z Markiem Rzeszowskim i do dziś nikt nie wie gdzie się znajduje pomimo, że według umowy powinno było być zwrócone do wypożyczalni 14 listopada 2020. – podaje serwis patriot24.net.

 

Poszukiwania prowadzone przez Krzysztofa Rutkowskiego są prowadzone przy współpracy z Komendą Miejską Policji w Kielcach, a detektyw apeluje:

 

Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje o losie Marka Rzeszowskiego proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym +48 600 007 007 📞

 

zaginiony Marek Szeszowski – https://www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/