CELEBRYCI

Takie auto Krzyś Rutkowski dostał na KOMUNIĘ! Przesada…? [FOTO]

Krzyś Rutkowski czyli syn Mai i Krzysztofa Rutkowskich ma 10 lat i właśnie przystąpił do Pierwszej Komunii.

Z tej okazji nie dostał jednak żadnego komunijnego klasyka jak zegarek, rower czy choćby telefon, ale samochód!

Co to za auto i kiedy Krzyś będzie mógł nim jeździć?

 

https://www.instagram.com/krzysztofrutkowskijunior

 

W miniony weekend (11-12 maja 2024 r.) Rutkowski wzięli swój drugi ślub, a jednocześnie zorganizowali komunię Krzysia. Imprezy były bardzo wystawne i miały kosztować łącznie około 500 tysięcy złotych!

Ale to nie wszystkie wydatki, bo detektyw Rutkowski sprawił jeszcze synowi dwa komunijne prezenty. Konkretnie są to dwa samochody!

Jeden to elektryk za pół miliona, którym Krzyś ma jeździć za kilka lat, a na razie mogą go nim wozić rodzice. Jednak jeśli chodzi o drugi samochód – BMW E36 z silnikiem E46, to Rutkowski zapowiedział, że już umawia synowi jazdy.

 

Mój syn treningi zaczyna już w przyszłym tygodniu. W każdej wolnej chwili będziemy jeździć na torze. Mnie ten sport także pasjonuje, więc to doskonałe połączenie pasji i wspólnie spędzanego czasu ojca z synem.

– powiedział w rozmowie z Super Expressem.

 

Jak zostać influencerem? Poznaj 3 sposoby!

 

Internauci jednak uważają, że spełnianie takich zachcianek dziecka, to robienie mu krzywdy. Zwrócono także uwagę na to, że Krzyś jest jeszcze zbyt mały, by prowadzić samochód:

 

Halo, policja, proszę przyjechać na Instagram

 

Z całym szacunkiem, ale spełnianie wszystkich zachcianek dziecka jest chore. Takie dziecko nie ma marzeń, nie dąży samo do celu. Wszystko na pstryknięcie palca. A co będzie jak np. kiedyś komuś podwinie się noga, zabraknie rodziców? Braknie funduszy, przyjaciele się odsuną i później będzie problem.

 

bardzo szkoda mi tego dziecka, i piszę to zupełnie na poważnie. Te dziecko kiedyś będzie potrzebowało nie tylko psychologa, ale i psychiatry, a rodzice na cito na leczenie!!!!

– pisali.

 

A my przypominamy, że zgodnie z prawem najwcześniej prawo jady można uzyskać w wieku 14 lat. Jest to kategoria AM na motorower, czterokołowiec lekki (na przykład mały quad), zespół pojazdów – powyższe pojazdy połączone z przyczepą – tylko w Polsce.

Najwyraźniej więc detektyw Rutkowski zamierza złamać prawo, skoro zapowiada, że jego 10-letni syn będzie driftował BMW na torze…

 

Tłuką kijem w symbol Jezusa! Nowy zwyczaj na polskich komuniach.

 

https://www.instagram.com/krzysztofrutkowskijunior