CELEBRYCI ZDROWIE&URODA

Monika Olejnik w szpitalu! Usłyszała WYROK…???

W lipcu tego roku Monika Olejnik skończy 68 lat (ur. 11 lipca 1956), jednak pomimo swojego wieku jest osobą aktywną zawodowo, a także sportowo.

Niestety, nawet jako osoba dbająca o zdrowie, dziennikarka nie ustrzegła się od poważnej choroby.

 

https://www.instagram.com/monikaolejnik_official/

 

Przypomnijmy, że Olejnik trenuje na siłowni, regularnie robi plank oraz biega. Stosuje także zdrową dietę, dzięki czemu od lat ma szczupłą sylwetkę. Wczoraj jednak gwiazda TVN zamieściła zdjęcie ze szpitala i poinformowała o swojej chorobie.

 

Monika Olejnik nowotwór

Monika Olejnik ma nowotwór i niedawno była w szpitalu. 68-latka zapewnia jednak, że „rak to nie wyrok”.

 

#RakNIEwyrok W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę – nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuje nowe wyzwania i czuję się dobrze❤️

– zapewniła.

 

Aktywność fizyczna i badania profilaktyczne

Dziennikarka przyznała, że jej pasja do sportu pomogła w walce z chorobą. Zachęciła też swoich obserwatorów do tego, by regularnie się badali:

 

Mam świadomość, że miliony ludzi na świecie przeżywają większe problemy, ale bardzo was #proszę Kochani badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach. Bądźcie proszę aktywni sportowo. Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu może uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy co jeszcze warto przebadać! Jeśli tylko minutę w miesiącu poświęcicie na pytanie – Czy się badasz/badałaś profilaktycznie? To wszyscy będziemy szczęśliwsi???? Moja pasja sportowa, systematyczne treningi od ponad 20-u lat, bardzo mi pomogły ostatnio. Miałam tak potrzebną mi siłę

 

Zdrowy styl życia nie wyklucza choroby. Jednak z pewnością silny organizm będzie miał większe moce, by walczyć z chorobą.

 

Dagmara Kaźmierska odezwała się z tropików. CO obiecała fanom?