BIZNES&POLITYKA

Tusk publicznie wyznał miłość TEJ kobiecie! Co na to żona?

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas spotkania Donalda Tuska z mieszkańcami Rokitnicy. Padły wyznania miłości. Zgromadzeni zareagowali w wymowny sposób.

 

Wyznania miłości

W piątek Donald Tusk spotkał się z mieszkańcami Rokitnicy na Pomorzu. Jak informuje portal Wirtualna Polska, jedna z przybyłych kobiet postanowiła zapytać szefa Platformy Obywatelskiej o sens wprowadzenia niedziel handlowych w Polsce. Kobieta podkreślała, że codziennie zajmuje się wnukiem i w tygodniu nie ma czasu na robienie zakupów. Przy okazji zadeklarowała, że kocha Donalda Tuska i darzy go ogromnym poparciem. Zgromadzeni na sali w Rokitnicy nie wytrzymali i na te słowa o wielkiej miłości do lidera Platformy Obywatelskiej wybuchnęli gromkim śmiechem.

 

Reakcja Tuska

Donald Tuska na te wyznania zareagował w spokojny sposób. Stwierdził, że życie polityka nie jest bajką. Tłumaczył, z czym się zmaga na co dzień. Portal Wirtualna Polska cytuje Tuska;

 

To nie jest tak, że jak rano wstaję to myślę – kapitalnie, znowu będę na ośmiu spotkaniach. Czasami człowiek ma gorszy nastrój, a przy takiej pogodzie marcowej, to się odechciewa aktywności. Współpracownicy mówią: przyjedziesz, zobaczysz ich i zachce ci się. Tak jest!

 

Sala nagrodziła wyznanie Tuska gorącymi brawami. Lider PO odniósł się też do miłosnego wyznania mieszkanki Rokitnicy. Jak informuje Wirtualna Polska, Tusk powiedział:

 

Pani powiedziała, że mnie kocha. Ja panią kocham, bez pamięci i od dzisiaj.

 

Następnie Tusk wyjaśnił, że rodzina nie była zadowolona z jego powrotu do polityki. Jednak bliscy wspierają go jak mogą. Polityk tłumaczył:

 

Rodzina trzyma kciuki, ale nawet oni mówią: jak się zdecydowałeś, to musisz to wygrać. Nie ma innego celu.

 

Ciekawe tylko, czy żona Tuska będzie zadowolona z miłosnych wyznań swojego męża podczas spotkań z wyborcami. Jak myślicie?

 

Zdjęcie: Facebook/ Donald Tusk