CELEBRYCI

Viki Gabor w TTBZ. 14-latka postawiła ostre warunki!

14-letnia Viki Gabor wystąpi w 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Udział nastolatki w programie dla dorosłych wywołał falę krytyki. Widzowie i internauci pisali że nastoletnia Viki Gabor nie powinna brać udziału w takim formacie. Z kolei na profilu TTBZ pisano:

 

Poznajcie najmłodszą w historii uczestniczkę #TwojaTwarzBrzmiZnajomo 🎶💥 – @vikigaborofficial 😍🤩 ma dopiero 14 lat, ale występowała już na wielu scenach! W tym na tej najważniejszej! 🎶🎤 W 2019 roku wygrała finał konkursu Eurowizji dla dzieci piosenką „Superhero” 💪 Jesteśmy bardzo ciekawi, w jakich super artystów wcieli się w naszym programie!?

 

Teraz sama Viki wypowiedziała się na temat swojego uczestnictwa w polsatowskim show.

 

https://www.instagram.com/vikigaborofficial/

 

Przyznała, że bardzo się cieszy na swoje występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a jedyna jej obawa dotyczy śpiewania piosenek wykonywanych oryginalnie przez mężczyzn:

 

Mega się jaram, ponieważ uwielbiam ten program. Sama oglądam. (…) Myślę, że to mi da bardzo dużo w muzie, bo uczę się choreografii, różnych interpretacji głosu, więc to mi da bardzo dużo w tym, co robię. (…)

 

Jakby był jakiś męski głos, to myślę, że byłoby ciężko. Ale zobaczę. Tam są przygotowania, oni też uczą i starają się zrobić ten głos najbardziej podobny do oryginału.

– mówiła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

 

Młoda gwiazdka rozwiewa też obawy dotyczące jej wieku i tego, że mogłaby się pokazać w roznegliżowanych strojach:

 

…nie ma opcji, żebym wystąpiła w czymś takim. Rozmawialiśmy o tym.(…) Nie zrobiłabym tego. Więc don’t worry. Trochę postawiłam granice produkcji.

– uspokajała 14-latka.

 

Cała rozmowa poniżej.