CELEBRYCI

Edyta Pazura napisała wiersz o Cezarym. Przeczytaj koniecznie!

Jeśli wierzyć temu, co Edyta i Cezary Pauzra pokazują w social mediach, to para – kolokwialnie mówiąc – „je sobie z ręki”.

Na ich profilach co trochę pojawiają się pochwały i zachwyty skierowane do drugiej strony. Jednocześnie parę spotykała i zapewne nadal spotyka krytyka z uwagi na różnicę wieku (26 lat). Poznali się podczas podróży pociągiem, gdy Edyta miała zalewie 19 lat. Młodą dziewczynę spotkały zarzuty o interesowność, przewidywano też, że Czarek pobawi się Edytą i ją porzuci. Jednak ich miłość przetrwała. 1 maja 2009 wzięli ślub, a obecnie mają trójkę dzieci – Amelię, Antoniego i Ritę.

 

Edyta, która na instargamie zaczęła prowadzić „pamiętnik” dzisiejszy wpis poświęciła Czarkowi. Zamieściła wiersz na temat swojego męża, a w utworze widać nawiązania właśnie do różnych „zarzutów” i krytyki osób trzecich:

 

Oda do dupy”

Czytałam o Tobie, że podobno zły Mąż z Ciebie… Mnie za to jest jak w niebie…
Czytałam o Tobie, że dzieci na wychowanie innym oddajesz… To jakim cudem codziennie do nich o 6.00 wstajesz?
Czytałam o Tobie, że kobietom nieszczęście przynosisz… Czy w takim razie mnie się boisz?
Czytałam o Tobie, że Twoje nazwisko tylko ciężarem jest wielkim… chyba od tego jest podatek Belki?
Czytałam o Tobie ześ krzywdziciel kobiet nietęgi, a jakoś przede mną ucinasz wszelkich smutków wstęgi
To powiedz mi Kochanie, czy ja czytać nie umiem, czy to jest kłamanie?

Tekst:JA
Foto:JA 🤓 – napisała Edyta.

 

Jak oceniacie talent poetycki Edyty Pazura?

 

Poleacmy: Edyta Pazura zdradziła, że Cezary to prawdziwy OGIER. Zobacz zdjęcie!

 

View this post on Instagram

Z pamiętnika matki. Dzień 52 „Oda do dupy” Czytałam o Tobie, że podobno zły Mąż z Ciebie… Mnie za to jest jak w niebie… Czytałam o Tobie, że dzieci na wychowanie innym oddajesz… To jakim cudem codziennie do nich o 6.00 wstajesz? Czytałam o Tobie, że kobietom nieszczęście przynosisz… Czy w takim razie mnie się boisz? Czytałam o Tobie, że Twoje nazwisko tylko ciężarem jest wielkim… chyba od tego jest podatek Belki? Czytałam o Tobie ześ krzywdziciel kobiet nietęgi, a jakoś przede mną ucinasz wszelkich smutków wstęgi To powiedz mi Kochanie, czy ja czytać nie umiem, czy to jest kłamanie? Tekst:JA Foto:JA 🤓 #alieisalie

A post shared by ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura) on