ZDROWIE&URODA

Viola Kołakowska o koronawirusie: „to samo działo się w czasie wojny, kiedy wywozili ludzi do Auschwitz”

Viola Kołakowska to modelka i aktorka, która nie kryje swojego sceptycyzmu wobec koronawirusa.

W jednej z wypowiedzi na instastory porównała zachowanie władz, które „chronią” nas przed wirusem, z propagandą jaka towarzyszyła obozom zagłady.

 

Chcę wam tylko uświadomić, że to samo działo się w czasie wojny, kiedy wywozili ludzi do Auschwitz, kiedy wywozili ich do obozów. Kiedy wchodzili do komory, głęboko wierzyli w to, że to jest dla ich dobra. (…) I co się stało? I stało się to, co się stało i dzieje się obecnie to samo tylko w innych okolicznościach. W wygodniejszych, łatwiejszych czasach, gdzie przywykliśmy i przyzwyczailiśmy się do super wygód.

 

Dalej Viola zwróciła uwagę na propagandę strachu, a wszystko dla naszego „dobra”:

 

Nie mówcie mi, że wierzycie w to, że ktoś, walcząc z chorobą, która ma was zabić, wiec pod tym pretekstem zmuszają nas groźbą, karą, straszeniem do tego, żebyśmy stosowali się do rzeczy, które oni wymyślają. (…) Straszą was, że was ukażą, ograbią, otrują. Finalnie pozbawią was wszystkiego oraz pozbawią was życia, bo dbają o wasze zdrowie i spokój, o to by nic złego was nie spotkało, żebyście się nie rozchorowali.

 

Swoją wypowiedź kończy apelem:

 

Obudźcie się, to właśnie nas dotyczy. To się właśnie dzieje i maski są małym elementem tej gry, ale mają one wam zaszkodzić, a nie pomóc.

 

I faktycznie, dla wiało osób, noszenie maseczki, to nie tylko problemy typu „maskne” (zobacz TUTAJ), ale też poważne trudności z oddychaniem. A przede wszystkim zastanawia zasadność noszenia maseczek. Wystarczy spojrzeć na ulicach na ludzi w maseczkach, którzy np. zdejmują maseczkę, jedzą frytki, oblizują palce(!) i znów zakładają maskę – czy to ma sens?

 

>>>Magda Gessler leci na Fuerteventura. Wiemy ile dostaje za promowanie maski!

 

View this post on Instagram

Nie śpijcie Nie dajcie sobie wmówić tych kłamstw Nie wierzcie w wykreowany scenariusz statystyk śmiertelności i wirusa którzy sieje o zgrozo smierć. To fikcja, wykreowana przez agendę , przez tzw,, elitę rządzącą” Już dawno świat nie wyglada tak jak Wam się to pokazuje wtłacza wdrukowuje programuje To właśnie to nam robią… Nie poddawajcie się kolejnej grożącej nam karami narracji. To nieprawda, to tylko groźby i słowa które maja za zadanie zniszczyc Wasza sile, odebrać poczucie bezpieczeństwa. Nic nie mogą! Nie ma ustawy która daje im do tego prawo . Bardzo ładnie obrazuje to postawa sądów które oddalają sprawy dotyczące masek i zasłaniania ust/ nosa Minister jeden czy drugi mogą sobie co najwyżej tak ,,poklepać jęzorem” Jest takie powiedzenie:,, nie stros nie stros bo się zesros”..;) I myśle,ze tak trzeba do tego podejść,traktować ich jak ludzi, którzy nie potrafią nic prócz wykonywania poleceń agendy… ,, Ktoś” trzyma im nóż na gardle i robią to ze strachu… Pytanie .. Co im grozi za niedostosowanie się do zaleceń tych, którzy pilnują scenariusza Czy tylko tyle, ze cały dług bankowy nie zostanie wyzerowany..? …o to jest teraz zabawa, o reset długów, o globalny reset finansowy… nie o żadnego swirusa. Nie ma tzw. Cov … to jest wirtualny wirus który został wykreowany przez media na potrzeby przykrycia tego co tak naprawdę się dzieje… Koronawirus to nie cov 19… Cov 19 to projekt. Globalny projekt resetu finansowego ziemi oraz jej depopulacji . Powiem Wam jeszcze na koniec ile proponują za smierć covidowa – 4 tys zł jeżeli rodzina zgodzi się wpisać w akt zgonu. Dostaje takie teksty( moja przyjaciółka zmarła na cov jak Pani może takie rzeczy opowiadać…) Jak się nie ockniecie ,, zginiecie”

A post shared by Viola Kołakowska (@violkakolakowska) on

 

cyt za plejada