BIZNES&POLITYKA GWIAZDY

Wałęsa zażartował z figury Natalii Szroeder. Cięta riposta Margaret!

Lech Wałęsa urodził się 29 września 1943 roku i właśnie świętował swoje 80 urodziny. Z tej okazji, a także w związku z 40. rocznicą wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla dla Wałęsy (5 października) zorganizowano benefis.

Podczas uroczystości, przyjaciele i znajomi byłego Prezydenta opowiadali historie z przeszłości Wałęsy, a podczas benefisu swój występ miała także Natalia Szroeder.

 

https://www.facebook.com/lechwalesa

 

Jak podaje serwis Trójmiasto.pl, benefis odbył się w Europejskim Centrum Solidarności:

 

Po to, by świętować razem z Lechem Wałęsą, do Gdańska przybyli m.in. Jacek Fedorowicz, Monika Olejnik, Henryka Krzynowos-Strycharska, Władysław Frasyniuk, Robert Więckiewicz, Bronisław Komorowski oraz Adam Michnik. Na miejscu była też prezydent Aleksandra Dulkiewicz, pojawili się również Mieczysław Struk i marszałek senatu Tomasz Grodzki. (…)

 

Oprawę muzyczną zapewniła Natalia Schroeder, która zaśpiewała m.in. piosenkę „Nie spoczniemy” z repertuaru Czerwonych Gitar.

 

Seler czy BURAK? Agata Rubik zaliczyła wpadkę w amerykańskim markecie!

 

Po występie piosenkarki, Lech Wałęsa pozwolił sobie na komentarz dotyczący jej wyglądu. W zawoalowany sposób stwierdził, że jest zbyt szczupła:

 

Ja pani bardzo dziękuję i zgłaszam do pani praktyczną prośbę, by pani już nie schodziła z wagi, bo pani będzie miała problem pocałować nawet wodę pod prysznicem*

– błysnął dowcipem.

 

Na tę wypowiedź zareagowała Margaret, która także często była krytykowana z powodu swojego wyglądu. Na instastory zamieściła ciętą ripostę i poleciła, by mężczyźni zajęli się… swoimi brzuchami!

 

Zbyt często spotykałam się z uwagami dotyczącymi mojego wyglądu.. Za gruba, za chuda… I to jeszcze w atmosferze – troski.

 

Panowie – zajmijcie się swoimi brzuchami, o które my wcale nie pytamy 🙂

 

Tak dla przypomnienia, jedna z piękniejszych kobiet, jakie znam Natalia Schroeder

– napisała dosadnie.

 

Konstytucjonalista spotkał się z Dodą. Prawnik był w szoku!

 

https://www.instagram.com/margaret_official/?hl=pl

 

*cyt. za pudelek.pl