GWIAZDY

Wstydliwa tajemnica Joanny Opozdy. Skrywała ją przez wiele lat!

Joanna Opozda  w lipcu tego roku skończy 32 lata. Aktorka od 2019 roku gra w serialu „Barwy Szczęścia”, większą rozpoznawalność przyniósł jej także związek z Antkiem Królikowskim.

Aktorka może pochwalić się piękną i naturalną urodą. Niedawno pokazała zdjęcie swojej mamy, więc wiadomo, że to po niej Joanna Opozda jest taka piękna.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Dziś aktorka zdecydowała się ujawnić skrywaną przez lata tajemnice. Dotyczy ona traumatycznego przeżycia z przeszłości Joanny Opozdy. Gdy miała 20 lat, pracowała jako modelka:

 

Byłam radosną dziewczyną, zyskałam pewność siebie, wierzyłam że świat jest piękny i stoi przede mną otworem. Być może z tego powodu moja czujność została uśpiona.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Niestety jej radość i niewinność zostały zgaszone przez dramatyczne wydarzenie. Joanna Opozda dostała propozycję pracy we Francji. Miała być hostessą jednak na miejscu przeżyła szok:

 

Oczekiwano od nas „usług”, na które w żadnym wypadku nie wyraziłyśmy zgody.
Byłam przerażona. Myślałam tylko jak stamtąd uciec nie narażając się nikomu. (…)

Drugiej nocy zabarykadowałam się w pokoju a nazajutrz udało mi sie uciec do Polski.

 

Gwiazda „Barw Szczęścia” poinformowała, że:

 

Fizycznie nie ucierpiałam. Do niczego mnie nie zmusili i do niczego nie doszło.

 

Jednak trauma pozostała przez wiele lat. Teraz aktorka apeluje o ostrożność i nie podejmowanie pracy „w ciemno”. Joanna pisze też, że jeśli niestety kobieta została już skrzywdzona, koniecznie powinna o siebie walczyć i szukać pomocy u profesjonalistów a także organizacji wspierających ofiary przemocy czy porwań, jak na przykład La strada.