CELEBRYCI

Wyzywali córkę Michała Wiśniewskiego. Poradziła sobie jak typowa nastolatka!

Michał Wiśniewski jest bardzo kreatywny jeśli chodzi o imiona nadawane dzieciom.

Jego trzy córki to Fabienne Marta (ur. 2003) z małżeństwa z Martą Mandarynkiewicz oraz Etiennette Anna (ur.  2006) i Vivienne Vienna (ur. 2008) z małżeństwa z Anną Świątczak.

 

Fabienne – https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

Niestety gwiazdorskie pochodzenie oraz oryginalne imię, mogą się nie spodobać rówieśnikom. Opowiedziała o tym Fabienne Marta czyli Fabbka w wywiadzie dla serwisu Plejada.

 

…ludzie negatywnie na mnie reagowali. Patrzyli na mnie przez pryzmat rodziców. Zanim poznałam kolegów i koleżanki z klasy, na grupie szkolnej pojawiały się wyzwiska pod moim adresem. Wyzywali mnie nawet z powodu mojego imienia. Od tego się tak naprawdę to wszystko zaczęło.

– przyznała córka Michała i Mandaryny.

 

Z problemem Fabienne poradziła sobie tak, jak większość nastolatków… po prostu zaczęła wagarować. Starała się jednak mieć ponad 50% obecności, żeby być sklasyfikowaną.

 

W końcu jednak wszystko wyszło na jaw. Marta Mandarynkiewicz udała się na rozmowę do szkoły, a finalnie razem z córką zadecydowały o zmianie szkoły. Jak mówi Fabbka, nowa placówka jest bardzo liberalna, ale jednocześnie trzeba się tam znacznie więcej uczyć.

 

Jak widać, wszystko dobrze się skończyło, choć Fabienne rozważała już zmianę imienia!

 

>>>Były w szoku. Tak Marcelina Ziętek pokazała się w jacuzzi! (FOTO)