CELEBRYCI

Zaskakujący fakt z życia Tomasza Wolnego. Dziennikarz wykonywał przerażającą pracę!

Tomasz Wolny (40 l.) to dziennikarz i prezenter związany z TVP od 2010 roku. Prowadzi „Panoramę” oraz – razem z Idą Nowakowską „Pytanie na Śniadanie”.

Zanim jednak rozpoczął karierę w telewizji, Tomasz Wolny jeszcze jako student imał się różnych zajęć. Choć studiował politologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, to podejmował prace fizyczne.

 

w „Pytaniu na Śniadanie” – https://www.instagram.com/tomaszwolny_tej/

 

Jak mówi, jego własnej oraz rodzinnej kasie było pusto, dlatego razem z kolegą pojechał do Londynu, a następnie do Nowego Jorku. I choć Tomasz Wolny interesował się dyplomacją i prawami człowieka, to nie obawiał się też podjąć pracy fizycznej. Pracował na budowie, był też kelnerem i instruktorem narciarstwa. Jednak jedno z zajęć, jakiego podjął się Tomasz Wolny, wprawiać może w przerażenie.

 

na budowie – https://www.instagram.com/tomaszwolny_tej/

 

Polega ono na pracy na wysokości do kilkudziesięciu do kilkuset metrów nad ziemią, na otwartym powietrzu. Ta praca wymaga odwagi, a przez ciągłe kołysanie, nie należy ona do przyjemności.

 

Najwiecej zawdzięczam tej najcięższej pracy między innymi na skefrach, na wysokościach i na dachach w Nowym Jorku. Robota 100 pięter nad ziemią, od świtu na wiszącym rusztowaniu, gdzie bliżej Ci do przelatujących nad głową mew, niż do nowojorskich, żółtych taksówek na ulicy, w palącym, pełnym słońcu, wrzącej smole, cegłach i zaprawie… hartuje Cię jak ogień stal🔥🦾😎

– wspomina prezenter.

 

prace na wysokościach w Nowym Jorku – https://www.instagram.com/tomaszwolny_tej/

 

Tomasz Wolny uważa, że tego typu trudne, wymagające doświadczenia kształtują człowieka:

 

Nie wiem jak Wam, ale mi nic w życiu nie przyszło łatwo.
I dobrze.

 

Zgadzacie się z taką opinią?

 

Zobacz też: Biedronka będzie sprzedawać testy na Covid-19. Ile kosztować będzie test z marketu?

 

1 COMMENTS

Comments are closed.