zbigniew boniek , wnuk
BIZNES&POLITYKA

Zbigniew Boniek pokazał nagiego wnuka w sieci! „Usuń to stary głupolu” apelują internauci.

Zbigniew Boniek (65 l.) to polski piłkarz, trener, były selekcjoner Reprezentacji Polski, Od 2021 wiceprezydent UEFA.

Rano, 29 lipca 2021 r. Zbigniew Boniek opublikował w sieci nagranie z nagim wnukiem. Dumny dziadek chciał się zapewne pochwalić piłkarskimi umiejętnościami malucha, bo nagranie podpisał:

 

Narodowy Model….. 

 

Na filmiku widzimy małego, około półtorarocznego, nagiego chłopczyka. W buzi ma smoczek, a w rączce mini-kocyk. Dziecko gra w piłkę i strzela gole do miniaturowej bramki.

 

Nagranie oburzyło internautów, ponieważ Zbigniew Boniek wykazał się całkowitym brakiem wyobraźni jeśli chodzi o wizerunek dziecka i to, że chłopca pokazał bez ubrania. W naszych czasach może to być – niestety – pożywką dla różnych dewiantów.

 

Uwagę Bońkowi zwrócił szef TVP Info, Samuel Pereira:

 

Rozumiem dumę z wnuka, ale dla jego dobra proszę to usunąć.

 

zbigniew boniek , wnuk
fot. screen/https://twitter.com/BoniekZibi

 

Głos zabrała też Superniania – Dorota Zawadzka:

 

Może pobiegłaby pan z wnukiem jak pana Bozia stworzyła? Oglądałbym ? Dziecko trzeba chronić, trzeba myśleć dbać o jego prywatność. Filmik śliczny do albumu rodzinnego nie na TT. Aż dziwne, że algorytm nie zablokował?

 

Wśród internautów pojawiły się nieliczne głosy osób, które nie widziały nic dziwnego w pokazywaniu malucha nago. Tę sytuację porównywali do tego, że często też na plaży widać rozebrane dzieci.

 

Większość jednak była oburzona.