Pamelą
GWIAZDY

Znany piłkarz ujawnia kulisy romansu z Pamelą Anderson! Zrobiła to z nim… razy jednej nocy! ILE?!

Pamela Anderson to prawdziwa bogini seksu. Była gwiazda „Playboya”, do tego stopnia uwielbia łóżkowe igraszki, że w ciągu jednej nocy potrafi się kochać aż 12 razy!

Romans ze znanym piłkarzem

Pamela Anderson była jak dotąd w wielu związkach. Spotykała się m.in. z reprezentantem Francji, Adilą Rami. Mimo iż para nie jest już razem, piłkarz z wypiekami na policzkach wspomina romans z blondwłosą gwiazdą.

Rami i Anderson spotykali się ze sobą dwa lata temu. Gwiazda Hollywood przeprowadziła się nawet do Marsylii, gdzie przez długi czas grał jej o 18 lat młodszy partner. Pam kibicowała swojemu chłopakowi podczas Mundialu 2018 i często gościła na trybunach, za każdym razem robiąc prawdziwą furorę wśród kibiców i fanów.

Pamelą
IG

Zdradzał ją

Związek Pameli i Adila niestety nie przetrwał próby czasu. Aktorka i modelka bez skrupułów ujawniła, że powodem miało być to, że była wielokrotnie zdradzana przez reprezentanta Francji. Mimo to piłkarz bardzo dobrze wspomina związek z Anderson, zwłaszcza sferę łóżkową. Jego kolega Aleksandr Kokorin, który dzieli obecnie szatnię z Ramim w zespole z Soczi, zdradził, że Rami chwalił mu się, jak wyglądał seks z gwiazdą.

„Rami opowiedział nam kilka pikantnych szczegółów z ich relacji. Nie jest tajemnicą, że byliśmy zainteresowani tym, jak Pamela poczyna sobie w łóżku. Zdradził nam, że jednej nocy uprawiał z nią seks aż dwanaście razy” – zdradził Kokorin.

Prawdziwa demonica?

Pamelą
IG

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram