GWIAZDY

Norbert Wronka wygrał Debiuty w Opolu. Widzowie oburzeni JEGO występem!

Trwa 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, a wczoraj (31.05.2024) odbył się konkurs Debiuty.

Norbert Wronka otrzymał nagrodę im. Anny Jantar w konkursie „Debiuty – Niemen symfonicznie” natomiast Alan Cymbalista zwyciężył w głosowaniu publiczności.

Pod nagraniem, gdzie Wronka śpiewa piosenkę „Nie Wiem, Czy Warto” pojawiły się głosy oburzenia, a widzowie wokalistę określili też jako „drugiego Michała Szpaka” (który to zresztą dwa lata temu Bursztynowego Słowika wsadził sobie w krocze).

O co poszło?

 

screen: https://www.youtube.com/watch?v=3pufHR7XsW0; https://www.youtube.com/watch?v=mrSae79WISE

 

Norbert Wronka – kto to?

Norbert Wronka pochodzi z gminy Wschowa i ma 19 lat. Jak twierdzi, śpiewu uczy się od 9 roku życia, ukończył też szkołę muzyczną w kasie fortepianie. W ostatnich latach brał udział w wielu konkursach muzycznych, wystąpił też w „Szansie na Sukces” i „The Voice of Poland”. W tym programie prezentował się jako młody, elegancki mężczyzna. Jednak w Opolu pokazał coś zupełnie innego!

 

 

Norbert Wronka – Opole

Widzom nie do końca spodobał się śpiew Norberta, ale to nie wszystko, bo uwagę zwracał przdewszystkim wizerunek wokalisty.

19-latek na gołe ciało założył aksamitną marynarkę, włosy zaś miał ufryzowane w loki i generalnie wyglądał jak kobieta.

 

Był Szpak teraz Wronka

 

Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy,
orły, sokoły, herosy….

 

Te stroje, co się dzieje z tymi ludźmi. Ubierają się jak błazny. Te twarze, biżuterie…….

 

Chłopak ma bardzo fajny głos, to fakt. Niestety wizerunek w tych koralikach, brokatach, butach od Połomskiego i włosach jak rozczochrana Barbie mega okropne! Te obecne przerabianie faceta na babę o co z tym chodzi?! No i piosenka… tragedia… kto ci chłopcze to doradził?!

 

czy był naj? dyskusja może trwać… na pewno trzeba pogratulować i zobaczymy co dalej, bo na razie to manifest sceniczny LGBT – to już robi się trochę nudne… po prostu nudne…

– pisano.

 

Z zupełnie innym odbiorem spotkał się Alan Cymbalista, który dostał nagrodę publiczności. Widzowie zachwycali się jego klasą i nastrojem, jaki potrafił stworzyć.

 

Poniżej obydwa występy – który lepszy?