ZDROWIE&URODA

Niedzielski dostał nagrodę „Wizjonera”! „Minister Ostatniej Posługi” – drwią internauci.

Adam Niedzielski od 2020 roku pełni funkcję Ministra Zdrowia. Zatem jego urząd przypada na czas walki z koronawirusem.

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że Adam Niedzielski otrzymał nagrodę „Wizjoner Zdrowia 2022” za „za dbałość o jakość w ochronie zdrowia oraz promowanie działań i zachowań prozdrowotnych” przyznaną tygodnik „Wprost”.

Informacja o nagrodzie „Wizjonera” dla Niedzielskiego wywołała prawdziwe oburzenie.

 

https://twitter.com/MZ_GOV_PL

 

Pod wpisem na twitterze internauci zamieścili wiele krytycznych komentarzy. Z tonu wpisów widać, że Polacy bardzo negatywnie oceniają działania i decyzje podejmowane przez ministra Niedzielskiego. Uważają, że przyznanie mu nagrody „Wizjoner Zdrowia 2022” jest drwiną z ludzi, którzy w czasie pandemii stracili swoich bliskich:

 

Minister Ostatniej Posługi.

 

Polska na czele niechlubnego rankingu , od czasów objęcia przez tego pana stanowiska ministra. Ponad 200 tysięcy nadmiarowych zgonów, najwięcej od czasów II wojny światowej. Dla co najmniej 2 mln pacjentów zabrakło miejsca w systemie opieki zdrowotnej, faktycznie wizjoner .

 

Przez leczenie online zmarł mój ojciec nigdy ci tego nie wybaczę Niedzielski !!!! Dla mnie jesteś zerem i mam nadzieję, że skończysz wiadomo gdzie !!!

 

Skurwysyny, hipokryci, okłamywaliście ludzi, zablokowaliscie służbę zdrowia, zniszczyliscie życie i zdrowie wielu, zniszczyliscie 2 lata edukacji dzieci… A wy sobie nagrody przyznajecie… SKURWySYNY!!!

– pisali internauci.

 

Komentarze te pozostały bez odpowiedzi.

 

Zobacz też:

Wojciech Mann zadrwił z Moniki Richardson: „światełko w tunelu beznadziei!”