ZDROWIE&URODA

Bruce Willis kończy karierę. Powodem jest nietypowa choroba!

Kilka dni temu Bruce Willis skończył 67 lat, więc z pewnością jeszcze przez jakiś czas mógłby pracować jako aktor.

Tymczasem dziś Demi Moore poinformowała o tym, że Bruce Willis zmuszony jest zakończyć swoją karierę.

 

https://www.instagram.com/demimoore/

 

Niesamowitym zwolennikom Bruce’a, jako rodzina, chcieliśmy podzielić się tym, że nasz ukochany Bruce miał pewne problemy zdrowotne i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. W wyniku tego i z dużym namysłem Bruce odchodzi od kariery, która tak wiele dla niego znaczyła.

– napisała na instagramie.

 

Demi Moore żoną Bruce Willis’a była do 2020 roku. Para ma trzy córki –  Rumer Glenn Willis (ur. 1988), Scout LaRue Willis (ur. 1991) i Tallulah Belle Willis (ur. 1994).

Teraz aktorka podkreśla, że są rodziną i że razem muszą przejść przez chorobę Bruce’a”

 

To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą nieustanną miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna jednostka rodzinna i chcieliśmy sprowadzić jego fanów, ponieważ wiemy, ile on znaczy dla ciebie, tak jak ty dla niego.
Jak zawsze mówi Bruce: „Przeżyj to” i wspólnie planujemy właśnie to zrobić.

 

Afazja – co to jest?

 

Afazja to utrata zdolności mowy u osoby, która do tej pory komunikowała się w normalny, sprawny sposób. Osoba chora ma też problemy z rozumieniem mowy. Afazja nie ma jednej przyczyny, ale wiąże się z różnymi schorzeniami i uszkodzeniami mózgu.

Chory przeżywa wielką traumę ponieważ jest odizolowany od świata, jaki znał. Z tego też względu ważne jest, by otaczały go osoby bliskie, które dobrze znają cierpiącego na afazję.

 

Zobacz też:

Wojciech Mann zadrwił z Moniki Richardson: „światełko w tunelu beznadziei!”