GWIAZDY

Adam Zdrójkowski wręczył dzieciom „prezenty”. Potem zrobił coś zaskakującego! [VIDEO]

W ostatnim czasie w życiu Adama Zdrójkowskiego wiele się działo, zarówno jeśli chodzi o sprawy zawodowe jak i prywatne.

Adam Zdrójkowski był jednym z uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wielu widzów uznało go za „odkrycie” tej edycji. Nikt bowiem nie podejrzewał 21-letniego aktora o świetne umiejętności wokalne oraz wcielania się w różne postacie. Finalnie Zdrójkowski zajął trzecie miejsce, a zwycięzcą został Robert Janowski.

W tym samym czasie głośno zrobiło się o rozstaniu Adama z Wiktorią Gąsiewską, o czym sam zainteresowany dowiedział się w niezbyt miły sposób, bo z… mediów.

Nic więc dziwnego, że po tym wyczerpującym okresie, młody aktor zafundował sobie wypoczynek. Adam Zdrójkowski na wakacje poleciał na Zanzibar (wyspa na Oceanie Indyjskim).

 

https://www.instagram.com/adam_zdrojkowski/

 

Z wyjazdu opublikował kilka zdjęć oraz relacji. Pokazał między innymi, jak wręcza ciemnoskórym dzieciom „prezenty”. Były to drobne podarki leczy być może stanowiące dla tych dzieci coś atrakcyjnego. Te upominki to szczoteczki do zębów i mazaki.

 

aktor rozdaje szczoteczki do zębów – https://www.instagram.com/adam_zdrojkowski/

 

i mazaki… -https://www.instagram.com/adam_zdrojkowski/

 

Być może w tym geście (i jego pokazywaniu) nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie to, co Adam Zdrójkowski zrobił potem!

Bo na kolejnym nagraniu widzimy aktora „lansującego” się na tle luksusowego hotelu, hotelowego basenu z oceanem w tle (nagranie poniżej). Zdrójkowski wcześniej oznaczył obiekt, w którym przebywa i jest to hotel Meliá Zanzibar. Ceny nie należą do niskich i za jeden nocleg dla dwóch osób w Meliá Zanzibar trzeba zapłacić około 2 tys. złotych.

 

Tym samym kontrast pomiędzy prezentami za kilka złotych i noclegiem za dwa tysiące, wydaje się być rażący.

 

>>>Anna Lewandowska stworzyła własny kalendarz adwentowy. Ile kosztuje i co jest w środku?