BIZNES&POLITYKA

Anna Lewandowska zachęca do licytacji! To kosztuje już 11 tysięcy złotych!

Anna Lewandowska jest nie tylko żoną Roberta Lewandowskiego, mamą dwóch córeczek i trenerką, ale przede wszystkim businesswoman.

Swoim nazwiskiem i swoją osobą Anna Lewandowska firmuje aplikację treningową, produkty spożywcze, kosmetyki czy catering dietetyczny. Jednak dla wielu osób, szczególnie jej fanek, najcenniejsza jest możliwość osobistego spotkania z trenerką.

I właśnie takie spotkanie można wylicytować w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lewandowska, wzorem innych gwiazd i osób publicznych przekazała coś od siebie na licytację. Jest to udział w obozie treningowym Camp by Ann. Jak pisze trenerka:

 

Od wielu lat wspieram WOŚP całym sercem! Wierzę, że to jedna z tych akcji, która nas łączy, w której WSZYSCY gramy do jednej bramki! ❤

 

Jak czytamy na Allegro, gdzie prowadzona jest licytacja, udział w obozie obejmuje:

 

– Zaproszenie dla 1 osoby,
– Tygodniowy Camp by Ann,
– Odbędzie się w Centrum
Japońskich Sportów i Sztuk Walki
„Dojo Stara Wieś”
– w uzgodnionym i dogodnym
dla zwycięzcy licytacji terminie.

 

Sama Anna Lewandowska wierzy, że koronawirus nie stanie na przeszkodzie w organizacji Camp by Ann:

 

Zrobię wszystko, co w mojej mocy by w tym roku udało się zorganizować bezpieczny CAMP w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”, żebyśmy w końcu mogli się spotkać! Zwycięzca licytacji będzie mógł skorzystać z zaproszenia dla jednej osoby w wybranym przez siebie terminie.

 

Standardowo tygodniowy (6 dób) obóz u Lewandowskiej kosztował ponad trzy tysiące złotych. Obecnie [dostęp 10.01.2021 g. 11.30] kwota licytacji to już 11 600 zł.

 

screen allegro.pl

 

Link do licytacji obozu na rzecz WOŚP tutaj.