CELEBRYCI

Anna Lewandowska pozuje w dziwnych butach. Jest z nimi jeden problem!

Ania Lewandowska zamieściła wpis podsumowujący jej wyzwanie dla internautek pod nazwą #FIGHTERCHALLENGE.

Szczęśliwa trenerka napisała:

 

niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA

 

Wpisowi Lewandowskiej towarzyszyło zdjęcie z Monachium wykonane przez koleżankę – modelkę Boka Bo Lazarevic. Panie prawdopodobnie spotkały się na kawie lub lunchu, bo fotografia jest z kawiarnianego ogródka.

 

na kawie z koleżanką – https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

 

Widzimy zatem Annę Lewandowską nie w legginsach i topie ale też nie z bluzie czy swetrze. Tym razem ubrana jest dosyć formalnie – ma szary żakiet a pod spotem ciemny komplet lub sukienkę. Jednak uwagę zwracają przede wszystkim buty!

Na nogach trenerki pojawiły się także zupełnie nietypowe dla niej buty – nie adidasy i nie szpilki lecz ciężkie sztyblety z czerwoną podeszwą.

 

te buty! – https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

 

Część internautek była nimi zachwycona:

 

mega platformy, ❤️, prosze o nazwe

 

jakie odjechane buty ❤️🖤

 

Ale butyyyyy megaaaa 😍nawet Nie pytam zkad

 

Inne uznały, że takie buty nadają się do prac polowych:

 

Te gumofilce są brzydkie ale nic komu do tego ile kosztują. Ta pani zarabia to i ma. Niech sobie wydaje ile i na co chce. Moim zdaniem powinna raczej pochwalić się butami z Louboutin – to bardziej jej styl i klasa.

 

Do obory w sam raz ✌😁😄 gumowce

 

Jednak bez względu, czy sztyblety podobają się czy nie, to jest z nimi jeszcze jeden problem. Ich cena!

Są to bowiem sztyblety firma Bottega Veneta, które kosztują 935 euro (ok. 4 tys. złotych). Na taką kwotę pewnie wiele fanek Lewandowskiej musi pracować cały miesiąc.

 

Zobacz też: Justyna Steczkowska w butach nie do pary. Zobacz Nagranie!

 

View this post on Instagram

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE 👌its amazing! This was the purpose of this challenge 👉 changing habits 👉 change of attitude 👉 better results 👉 body change Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing – you do it for yourself! Let's not forget about your willingness to fight for yourself – it is absolutely impressive! ____________________ WEWNĘTRZNE ZMIANY 👌 Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ❤️ 👉 zmiana nawyków 👉 zmiana nastawienia 👉 lepsze wyniki (!) 👉 zmiana ciała Dokładnie w tej kolejności. Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie🤗 Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie – robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie💪💪 jest ona absolutnie imponująca! I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę! Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening 😎🤗☺️? Tylko kiedy? Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak #annalewandowska #healthyteam #Munich #happy #women

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on