GWIAZDY

Bajm wystąpi w Polsacie. W sieci zawrzało!

Także w tym roku stacja Polsat organizuje koncert pt. „Sylwestrowa Moc Przebojów”.

Na stronie Polsatu podano, że na koncercie sylwestrowym zaśpiewają między innymi „Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała”.

Tymczasem na instagramowym profilu stacji ujawniane są kolejne szczegóły imprezy. Pojawiła się też informacja, że podczas Sylwestra wystąpi także zespół Bajm.

 

Szykujcie się na Sylwestrową Moc Przebojów! ?? Swoje największe przeboje na sylwestrowej scenie zagra dla Was @bajm_official ??

 

Po tym wpisie, w sieci zawrzało!

 

https://www.instagram.com/bajm_official/

 

Internauci czy też raczej widzowie stacji uznali, że Beata Kozidrak, która została przyłapana na jeździe po pijanemu nie powinna pojawić się na scenie. I nawet jeśli komentujący nie chcą skazywać Beaty na wieczną banicję, to uważali, że w tym roku nie powinna się „wychylać”

 

Promujcie dalej degeneratów, jaka telewizja takie gwiazdy ?‍♂️

 

Dlaczego u nas nie ma stygmy osób prowadzących po alkoholu? oczywiście można się kłócić do kiedy pani Beata K powinna być „skazana” na banicję, ale w tym roku chociaz na Sylwestrze mogłoby jej nie być ?‍♀️

 

Jaja sobie robicie? Nie mam ochoty oglądać kogoś kto świadomie popełnia przestępstwo, a jeszcze wiekszy kretyn zaprasza to do TV. Jesteście żałosną stacją.

 

I znowu Pani Beata będzie pijana jak ostatnio u was. I tak będę oglądać tylko ze względu na Panią Dode

– pisano.

 

I pomijając fakt oceny słuszności tych wpisów, jest coś zastanawiającego w obsadzie Sylwestrowej Mocy Przebojów. Pojawi się tam na przykład Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka i właśnie Beata Kozidrak. Czyżby Polsat przechwytywał  skompromitowane – w pewien sposób – gwiazdy…?

 

>>>Martyna Wojciechowska była bita! To zdarzyło się raz, a potem…