ZDROWIE&URODA

„Wszyscy słyszeli krzyki tego chłopaka”! Sprawca głupiego „żartu” zatrzymany!

W maju 2022 r. w miejscowości Gomulin Kolonia, w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego pewien kierowca ciągnął innego mężczyznę, który przypadkiem zaczepił się o jego auto.

Mężczyzna podszedł do kierowcy Mazdy, by zwrócić mu uwagę, że blokuje wyjazd. Gdy auto ruszyło okazało się, że zwracający uwagę zaplątał się w pasy. Mimo to, kierowca jechał dalej i ciągnął ofiarę przez około 1,5 kilometra. Jak mówili świadkowie „Wszyscy byli wstrząśnięci. Słyszeli krzyki tego chłopaka” [zobacz tutaj].

 

Poszkodowany mężczyzna stracił dużo krwi i trafił do szpitala. Policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu. Nie było jednak na nich widać tablic rejestracyjnych pojazdu. Trudno też było ustalić rysopis kierowcy.

Jednak widać było, że auto – Mazda 3 – miało charakterystyczny zderzak. I to właśnie dzięki temu zderzakowi, udało się namierzyć sprawcę głupiego „żartu”.

 

http://www.piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl/

 

Okazało się, że był to mieszkaniec Płocka. Kierowca Mazdy został zatrzymany 29 sierpnia 2022 r.

 

…był on również poszukiwany do odbycia kary za inne przestępstwa. 42-latek usłyszał już prokuratorski zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Przestępstwo to zagrożone jest karą nie niższą niż 3 lata pozbawienia wolności.

– informuje policja z Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Sprawca zdarzenia trafił do aresztu na 3 miesiące.

 

>>>Kwaśniewska „błysnęła” pośladkami. Teraz przeprasza za „gorszący widok”.

 

 

źródło: piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl