ZDROWIE&URODA

Wrocław. W ostatniej chwili chwycili GO za nogi!

O dramatycznej akcji informują wrocławscy policjanci ze Starego Miasta.

28 maja 2022 r. policja dostała zgłoszenie od zaniepokojonej żony. Jej mąż miał zabarykadować się w mieszkaniu. Podejrzewała, że mężczyzna chce się targnąć na swoje życie.

 

fot. www.policja.pl

 

Na miejscu szybko pojawili się policjanci o straż pożarna. Funkcjonariusze postanowili wejść do mieszkania, lecz nie przez drzwi. Skorzystali z wysięgnika koszowego i w ten sposób weszli do mieszkania.

 

Tymczasem 62-latek, który znajdował się wewnątrz, postanowił działać szybko. Na widok policjantów podjął desperacki krok, by wyskoczyć z okna mieszkania. Mężczyzna jednak w ostatniej chwili został złapany przez policjantów.

 

Korzystając z pomocy obecnych na miejscu strażaków i wyciągnika koszowego weszli do mieszkania, gdzie zobaczyli mężczyznę, który podbiegł do okna i niebezpiecznie wychylił się na zewnątrz. W ostatniej chwili policjanci chwycili desperata za nogi i bezpiecznie wciągnęli do wnętrza.

– podaje policja.

 

Uratowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Natomiast policjanci apelują, by w sytuacjach kryzysowych udać się po pomoc do specjalistów.

 

źródło: policja.pl