BIZNES&POLITYKA

Dziennikarka TVP z mocnym apelem do gwiazd: „Właśnie TAK wyglądają Zanzibary tysięcy…”

Karolina Pajączkowska to dziennikarka TVP Info, jeszcze do niedawna prowadząca „Info Raport”, obecnie skupia się na pracy w redakcji zagranicznej jako dziennikarz.

Dziennikarka TVP zamieściła mocny apel do gwiazd. W czasie pandemii wiele osób wyjeżdża na zagraniczne wczasy i często dosyć luźno podchodzą do kwestii związanych z rządowymi obostrzeniami (zobacz tutaj).

 

https://www.instagram.com/karolina_pajaczkowska/

 

Ten temat poruszyła Karolina Pajączkowska na instagramie:

 

Zanzibary, Maksyki i inne.. Kto z Nas nie marzy o rajskich wakacjach w tych trudnych czasach ? Obecnie, Internet zalewany jest codzienną porcją zdjęć z tropików i „wakacji życia, bo przecież nikomu krzywdy nie robię” 🤯

 

Na zdjęciu pokazała zdjęcie swojej mamy w towarzystwie koleżanek(?) z pracy, choć trudno to stwierdzić z uwagi na stroje:

 

Obok, zdjęcie mojej Mamy.. bohaterki, opiekunki, altruistki. Właśnie TAK wyglądają Zanzibary tysięcy pracowników służby zdrowia !! Błagam.. tu nie chodzi o to, co kto może i na co kogo stać.. tu chodzi o SOLIDARNOŚĆ. I właśnie tej solidarności domagam się dla mojej Mamy i tysięcy bohaterów walczących w najtrudniejszych czasach naszych dziejów 🙏🏼 DZIĘKUJĘ, że jesteście 🙏🏼

 

https://www.instagram.com/karolina_pajaczkowska/

 

Jak widać mama dziennikarki pracuje w służbie zdrowia. Nic więc dziwnego, że Karolina Pajączkowska apeluje o solidarność z lekarzami i pielęgniarkami.

 

>>>Akcja ratownicza na jeziorze. Tym razem „morsował” pies!