GWIAZDY

Edyta Górniak zachwyca się Rafałem Brzozowskim! „Najkochańszy na świecie”

Edyta Górniak (50 l.) już wcześniej okazywała czułość Rafałowi Brzozowskiemu (42 l.). Teraz gwiazda nie kryje swojego zachwytu nad piosenkarzem.

W 2021 roku Rafał Brzozowski przygotowywał się do udziału w Eurowizji. Odwiedził wtedy Edytę Górniak, a ich spotkanie zakończyło się bardzo romantycznym akcentem [zobacz tutaj].

Obecnie, w półtora roku później Górniak i Brzozowski występowali w programie „Rytmy Dwójki”. W ostatnim odcinku show piosenkarz wziął Edytę w ramiona. Edyta Górniak nie kryje swojego zachwytu nad młodszym kolegą!

 

https://www.instagram.com/rafal_brzozowski_official/; https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

W rozmowie z Super Expressem gwiazda odniosła się do plotek dotyczących jej i Rafała. Nie rozjaśniła jednak sytuacji, a przytoczyła pewną historię:

 

Kiedyś zadzwoniłam do Rafała z jakąś pierdołą, odebrał telefon, będąc tuż po operacji w szpitalu. Nie wiedziałam o tym. I mówi: „Edytko, jak miło cię usłyszeć. Słuchaj, na jutro ci to sprawdzę, bo dziś jestem po operacji, ale na pewno jutro oddzwonię w tej sprawie”. „Szalony” – pomyślałam. Najkochańszy na świecie. Oczywiście chciałam wycofać się ze swojej prośby, ale nalegał, że mi pomoże.

– opowiadała w rozmowie z serwisem.

 

Jak sądzicie, czy Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego naprawdę coś łączy?