BIZNES&POLITYKA

Maja Staśko i Maria Sadowska robią o TYM film! Obydwie to HIPOKRYTKI?

Maja Staśko swoją karierę zaczynała jako aktywistka. Napisała książki ,,Gwałt to przecież komplement”, ,,Gwałt polski”, „Hejt polski” i starała się popularyzować tematykę bronienia swoich praw.

Aktywistka krytykowała też konkretne „produkty”, jak na przykład książkę Blanki Lipińskiej, za promowanie gwałtu. Z czasem jednak Staśko przerodziła się w kogoś w rodzaju celebrytki – wzięła udział w jednej z walk, pokazywała się w szokujących strojach, czy też przesadziła ze swoimi działaniami w sprawie McDonald’s.

Z kolei Maria Sadowska to wokalistka i reżyserka filmów takich jak „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” czy  „Dziewczyny z Dubaju”.

 

Teraz panie zwarły szyki, by razem stworzyć film na ważny ich zdaniem temat. Internauci jednak zarzucają im hipokryzję!

 

https://www.instagram.com/majakstasko/

 

Maja Staśko sprostowała, że ich projekt nie dotyczy tzw. Pandora Gate (afera z 2023 r. dotycząca wykorzystywania seksualnego nieletnich przez znanych polskich youtuberów), choć temat jest podobny.

 

To nie jest film o Pandora Gate – zaczęłyśmy pracować nad nim jeszcze przed tą sprawą. Maria w ostatnim roku obserwowała moją pracę i teksty – i postanowiła to przedstawić w formie artystycznej.

To historia o patoinfluencerach, ich olbrzymim wpływie i władzy. O hejcie i kapitalizacji szczucia. O świecie, w którym przestępcy i przemocowe osoby stają się biznesmenami i idolami dzieci, a osoby sprzeciwiające się temu – są masowo nękane.

– wyjaśniła aktywistka.

 

Jednak wielu internautów uznaje Maję Staśko za manipulatorkę, której wizerunek jest wątpliwy:

 

Film o patoinfluencerach – Maja kręci autobiografię?

 

Robisz film o patoinfluencerach, wcześniej uczestnicząc w ich gali freakfajtowej. Piękny szpagat xD

 

Mam nadzieję że będziesz w tej produkcji. Bo moim zdaniem zasługujesz na miano patoinflecera.

 

maju, po której stronie przedstawia cię w tym filmie? po stronie patoinfluencerow którzy za hajs porzuca swoje poglądy i pójdą promować agresywne zachowania i patologie, czy po stronie niewinnych ofiar hejtu w internecie?

 

 

Czy oglądałaś „Bagno”?

 

Dostało się też Marii Sadowskiej, która w żaden sposób nie odniosła się do sprawy swojego ojca:

 

Maju czy oglądałaś reportaż Mariusza Zielke ‘Bagno’? [film TUTAJ – przyp. red.] Uważam że twój film powinien powstać i wspieram to co robisz, ale bliska osoba Marii też jest zamieszana w aferę pedofilska. Oczywiście to nie jest jej wina, jednak warto wziąć to pod uwagę.

 

Sadowska jest ostatnia osoba, ktora powinna wgl otwierac morde na tego typu tematy xdddddd

 

Jak widać, panie nie mają dobrej „prasy” u swoich obserwatorów. Ciekawe więc, jaki film stworzy ten duet?

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maja Staśko (@majakstasko)