CELEBRYCI

Eurowizja Junior 2020. Zobacz JAK można zagłosować?

Już dziś będzie można oddawać głosy na uczestników Eurowizja Junior 2020. Głosowanie odbędzie się w dwóch etapach i można zgłosować na reprezentanta własnego kraju.

W tym roku Eurowizja Junior 2020 będzie się odbywała w formie on line. Już dziś czyli 27 listopada o godzinie 20.00 rozpocznie się pierwszy etap głosowania. Druga tura głosowania odbędzie się w niedzielę 29 listopada w trakcie koncertu finałowego. Co ciekawe, możemy zagłosować na reprezentanta swojego kraju. W tym roku Polskę reprezentować będzie Ala Tracz z piosenką „I’ll Be Standing” (zobacz tutaj). Jak będą wyglądały poszczególne etapy?

 

Alicja Tracz reprezentuje Polskę – https://www.instagram.com/eurowizjaorg/

 

Pierwszy rozpocznie się dziś, a zakończy 29 listopada o  godz. 16:59.

Na stronie Eurowizji podano instrukcję głosowania:

 

  1. Wejdź na stronę vote.junioreurovision.tv. Z menu możesz wybrać język polski.
  2. Obejrzyj skrót wszystkich występów Eurowizji Junior 2020.
  3. Opcjonalnie możesz zobaczyć także dłuższe (1-minutowe) fragmenty wybranych piosenek lub od razu przejść do głosowania.
  4. Zaznacz trzy dowolne piosenki (może, ale nie musi, być wśród nich piosenka z Polski).
  5. Kliknij POTWIERDŹ SWOJE GŁOSY i wpisz wynik prostego działania matematycznego.

 

Drugi etap głosowania będzie miał miejsce podczas koncertu finałowego.

O rozpoczęciu głosowania już po występach uczestników poinformują prowadzący. W tym roku Eurowizja Junior 2020 będzie miała aż trzy osoby prowadzące – Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska i Rafał Brzozowski.

Głosowanie będzie się odbywało za pomocą tej samej strony, co w czasie pierwszego etapu. Z jednego urządzenia można zagłosować dwa razy tj. raz w pierwszym i raz w drugim etapie.

 

Jak zostanie wyłoniony zwycięzca Eurowizji Junior 2020?

Zwycięzcę Eurowizji Junior 2020 wybiorą internauci oraz jury w stosunku 50:50. Najpierw poznamy punkty od jury z poszczególnych państw podczas łączenia na żywo z krajowymi korespondentami. Każdy z dwunastu składów sędziowskich składa się z trojga profesjonalistów z branży muzycznej oraz dwojga dzieci.

 

>>>Marcelina Zawadzka w Meksyku. Dziewczynka ze zdjęcia to mała celebrytka!

 

źródło: eurowizja.org