CELEBRYCI

Fanów Izy Krzan oburzyło TO zdjęcie. Zobacz, co na nim jest!

Izabella Krzan (ur. 1995) to Miss Polonia 2016 i prezenterka w Telewizji Polskiej. Oglądać ją możemy w „Kole Fortuny”, a także jako prowadzącą koncerty organizowane przez TVP.

Ze względu na swoją urodę niemal każde zdjęcie Izy Krzan zbiera wiele komplementów. Krytyka zdarzała się tylko, gdy fani podejrzewali prezenterkę o retuszowanie zdjęć (zobacz tutaj).

 

Teraz jednak sprawa jest poważniejsza. Podczas gdy w całym kraju kobiety protestują przeciwko zakazowi aborcji, Iza publikuje… post reklamowy.

 

To zdjęcie oburzyło fanów Izy – https://www.instagram.com/izabellakrzan/

 

Uwielbiam sportowe stylizacje i poczucie komfortu podczas codziennego biegania po mieście.🙋🏽‍♀️ Jeśli i Wy kochacie takie outifty to… – pisze Izabella i zachęca do udziału w konkursie, w którym można wygrać buty.

 

Kilka osób oburzyło to, że prezenterka „Koła Fortuny” nie zajęła stanowiska w sprawie aborcji:

 

Wszystkie gwiazdki Kurskiego cichuteńko…. nic się nie dzieje Dziweczyny. Wszystko jest Ok 👍😐

 

Iza odpisała: „widzę, ze nie przeglądasz moich instastories 🙋🏻‍♀️” (tam prezenterka opublikowała zdjęcie z protestu).

 

To jednak nie wystarczyło i pod postem Krzan internauci zaczęli dyskutować:

 

ann_tur_dr: Co sadzisz o aborcji w przypadku nieodwracalnych wad płodu ? To trochę ważniejszy temat niż kolejna reklamami dresów. Czy dobosilsbys ciąże o której byś wiedziała w 3 miesiącu ze dziecko umrze po urodzeniu ?

reni_flowersss: jeśli tak bardzo walczycie o WYBÓR to może ta pani publikuje zdjęcie dresów bo ma taki WYBÓR !!!! #hipokryzja #hipokryzja #hipokryzja 🤦

 

pewu022_chdw: Kolejny króliczek kurskiego milczy bo boi sie szefa

@pewu022_: dlaczego ma wrzeszczeć ,kląć ,to nie Izy styl

 

Pisząc, że „Wszystkie gwiazdki Kurskiego cichuteńko…. „ internauci nie mieli racji. Swoje zdanie na temat aborcji powiedziała Maja Bohosiewicz znana z serialu „Za marzenia” w TVP2 (zobacz tutaj), Katarzyna Zielińska czy Kasia Cichopek.

Być może Izabella Krzan nie chciała zajmować wyraźnego stanowiska w sprawie aborcji i ma do tego prawo. Wszystkie inne tak bardzo „tolerancyjne” kobiety powinny to zrozumieć.

 

>>>Ida Nowakowska skrytykowała Papieża Franciszka. Mocne słowa!