BIZNES&POLITYKA

Wulgarne słowa Rafała Ziemkiewicza. Skrytykował protestujące kobiety.

Rafał Ziemkiewicz to dziennikarz i publicysta. Współpracuje z tygodnikiem „Do Rzeczy”, jest jednym z prowadzących program „W tyle wizji” w TVP INFO.

Ziemkiewicz słynie z bezkompromisowych wypowiedzi. Tak było na przykład po tym jak Jerzy Stuhr dostał udaru zaraz po ogłoszeniu wyniku wyborów prezydenckich i zwycięstwa Andrzeja Dudy. Wówczas publicysta uznał, że aktor dostał „karę” za antypisowską zajadłość.

 

Teraz po protestach kobiet związanych z decyzją Trybunału Konstytucyjnego dotyczącą aborcji, Rafał Ziemkiewicz napisał co sądzi o uczestniczkach tych manifestacji.

 

Szczególnie charakterystyczne jest doprowadzenie przez lewicę do kompletnego zbydlęcenia młodych kobiet. Wśród manifestujących dominuje typ agresywnej, wulgarnej kurewki – takiej jak np. ta, co opluła Jaoka [pisownia oryginalna – przyp. red.] – napisał Rafał Ziemkiewicz.

 

wpis rafała Ziemkiewicza – /twitter.com/R_A_Ziemkiewicz

 

W innym tweecie napisał:

 

No, mówcie co chcecie, ale na zadymie antykowidowców jest zasadniczo kulturalnie. Ktoś czasem zaklnie, ale generalnie – jak ludzie. Można.

 

Ziemkiewicz określi protestujące kobiety nieparlamentarnymi słowami. Jednak trzeba przyznać, że faktycznie pojawił się tutaj zaskakujący poziom agresji. Nie ominął on nawet gwiazd czy celebrytek.

Małgorzata Rozenek przeciwników aborcji nazwała „katotalibami” (zobacz tutaj), a żona Borysa Szyca – Justyna Nagłowska wystawiła środkowy palec (zobacz tutaj). W innych okolicznościach te i inne panie zapewne nie pozwoliłby sobie na takie zachowanie.

 

protest kobiet – fot. https://www.facebook.com/edyta.korupczynska

 

Z kolei przeciwnicy aborcji siedzą cichutko, zapewne obawiając się właśnie hejtu czy agresji tych bardziej „tolarancycjnych” i „wyzwolonych”. Z powszechnego milczenia wyłamała się Dominika Chorosińska, Tomasz Terlikowski czy znana blogerka z „Dzieciaki Cudaki”, która jest mamą dwójki dzieci z zespołem Downa (zobacz tutaj).

 

Pod tweetem Rafała Ziemkiewicza rozgorzała gorąca dyskusja. Przeciwnicy publicysty nie przebierali w słowach:

 

Znikniesz razem z tą popsutą władzą, nażryj się jeszcze, nassaj kleru póki możesz, obrzydliwy propagandzisto

 

Myślę, że zamiast rozumu ma Pan w głowie niezłe szambo. Kiedyś te kurewki rozliczą i Pana i tych tłumoków z PIS-u, którzy nie mają pojęcia, co to są wady letalne. Pan się z tą wadą niewątpliwie urodził. Tylko dotyczy serca i mózgu.

 

Ty kutasie, czasami coś czytasz co napiszesz wiecznie najebany mizoginie ?

 

chuj na twe imię Rafał – podpisano wulgarna lewicowa kurewka

 

Ale znalazły się też głosy poparcia dla stanowiska Ziemkiewicza:

 

Agresja, chamstwo wśród młodych kobiet czasy upadku.

 

Nie powiedziałbym że kobiet. Raczej tych co zachowanie przypomina element z pijackiej meliny.

 

Ja jestem kobieta i uwazam ze ma absolutna racje.

 

Bardzo smutna diagnoza, ale w pełni się z Panem zgadzam.

 

Czytając komentarze internautów uwagę zwraca naprawdę plugawy język jego przeciwników. Wydaje się że tymi wpisami tylko potwierdzają jego tezę…

 

>>>Szokująca deklaracja Mai Bohosiewicz. Swojej córce zrobiłaby coś strasznego!