piasek
GWIAZDY

Piasek wyznał miłość kobiecie! „Kasieńko, kocham Cię”

Andrzej Piaseczny (53 l.) przez wiele lat związany był ze starszą od siebie kobietą – Mirką.

Po rozstaniu, przez wiele lat udawał singla. Przy czym tajemnicą poliszynela było to, że jest gejem, a niedawno ujawnił, gdzie można spotkać, jego partnera. Wczoraj zaś wyznał miłość kobiecie. „Kasieńko, kocham Cię” – powiedział.

O co tu chodzi?

 

piasek
https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Andrzej Piaseczny – Opole

W miniony weekend odbył się 61. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie Andrzej Piaseczny wykonał kilka piosenek, a także razem z Kayah wystąpił w roli prowadzącego.

Niestety duet nie przypadł widzom do gustu i na youtubowym kanale TVP pisano:

 

Może czas pomyśleć o emeryturce i nie męczyć cudzych uszu i oczu. Powodzenia

 

Masakra! Jeden bełkot i to zapowiadających również! Czy oni coś brali czy pokłócili się?Swoi ludzie z ośmiu gwiazdek zawładnęły sceną i nie dopuszczą zdolnych ludzi!

 

Tak niestety wyglada to kolko wzajemnej adoracji.
Ludzie bez mimiki odbieraja frukty za walkę z minionym systemem/władzą i czasem konczy sie tragedią taką jak tu.

 

Piasek wyznał miłość kobiecie

W odpowiedzi na tę krytykę, Andrzej Piaseczny zabrał głos i na instagramie zamieścił komentarz dotyczący tego występu oraz konferansjerki. Wtedy też wyznał miłość Kasieńce:

 

…koncert rozpoczęła burza, burza oklasków, ale również zjawisko atmosferyczne, co zrobić… Burza przed koncertem, burza po koncercie. That’s life, chciałaby się powiedzieć.

 

Osobiście dziękuję wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki. Mimo, że mnie język poplątał się co najmniej kilka razy. Dziękuję też Tobie, Kasieńko, kocham Cię.

 

Nie mogło się podobać wszystkim – That’s life. A my dziękujemy.

 

Przypomnijmy, że Kajah (56 l.) tak naprawdę nazywa się Katarzyna Magda Rooijens z domu Szczot, a więc to jej Piasek wyznał miłość. Biorąc pod uwagę skomplikowane życie uczuciowe wokalisty, można się tylko zastanawiać, o jakie rodzaj miłości chodzi 🙂

 

Poniżej wspomniany występ Kayah i Piaska.

 

Ponad 20 lat temu Piaseczny chwalił się partnerką. Co teraz mówi o tym związku?