CELEBRYCI

Joanna Racewicz na odważnym zdjęciu z plaży. Tego nie możesz przegapić!

Dziennikarka Polsat News z uwagi na swoją pracę na co dzień ubiera się bardzo elegancko. Joanna Racewicz najczęściej nosi żakiety, bluzki i spodnie.

Prywatnie Joanna Racewicz pozwala sobie na większy luz, jednak też nosi raczej stonowane, choć kolorowe stroje. Dziś jednak podzieliła się wspomnieniem z przed 365 dni kiedy świat wyglądał zupełnie inaczej. I z tej okazji zamieściła odważne zdjęcie.

 

na co dzień jest bardzo elegancka – https://www.instagram.com/joannaracewicz/

 

Na fotografii dziennikarka Polsat News leży na plecach nad brzegiem morza. Zdjęcie wykonano w ten sposób, że widać przede wszystkim twarz Joanny Racewicz oraz jej biust!

 

365 dni temu. Z czasów, gdy można było pojechać na wakacje, biegać o świcie po płazy, oddychać do utraty tchu, mrużyć oczy od słońca i cieszyć bliskością drugiego człowieka ♥️ wspomnienie z innego świata. Tak bardzo chcę, żeby znowu było, jak dawniej.. Wy też? #kocham #dziekuje #poprosze #tocowzyciunajwazniejsze #waszaJ #memories #holiday #before #mytime #beach #florida

 

Internauci przede wszystkim zachwyciło się zdjęciem dziennikarki. Jednak wiele osób potwierdziło, że i oni tęsknią za normalnością. W ostatnim czasie do jesiennej chandry przyznała się także Ania Lewandowska (zobacz tutaj) czy Małgorzata Kożuchowska (zobacz tutaj). Cóż, w tych czasach nikomu nie jest lekko.

 

>>>Czy Andrzej Piaseczny jest gejem? Oficjalny komentarz Piaska!

 

Joanna Racewicz rok temu na plaży – https://www.instagram.com/joannaracewicz/