GWIAZDY

Skrzynecka nie mogła uwierzyć, gdy TO zobaczyła. „Czy ktoś serio czyta te brednie?”

Katarzyna Skrzynecka przeczytała artykuł na swój temat i nie mogła uwierzyć, to co tam napisano!

51-letnia piosenkarka, aktorka i osobowość telewizyjna, w 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co ciekawe w pierwszej edycji była uczestniczką tego show. Wtedy Katarzyna Skrzynecka wygrała program i zaproszono ją do współpracy jako jurorkę. Teraz, gdy przeczytała rewelacje na swój temat, nie mogła uwierzyć:

 

NIE DAJCIE SIĘ KARMIĆ PLOTAMI I FANTAZJĄ DZIENNIKARSKĄ, Drodzy Czytelnicy i MILI FANI NASZEGO PROGRAMU !!

– napisała.

 

W artykule „Super Expressu” cytowany jest „informator” tabloidu, który mówi o zmęczeniu Skrzyneckiej:

 

Jest już trochę zmęczona. Uwielbia ten program i pracę w jury, ale myślała nad rezygnacją, żeby trochę zwolnić obroty i poświęcić czas rodzinie. Zaczęła to rozważać po tym, jak nagranie pierwszego odcinka show zostało przesunięte o tydzień i przez to przerwać urlop We Włoszech, przylecieć do Polski na dwa dni nagrań, a potem znów wrócić do Włoch, żeby dołączyć do rodziny.

 

Dalej mowa jest o tym, że jurorka chciała już rezygnować z pracy. Jednak od tego pomysłu odwieść ją miała sama Nina Terentiew.

 

https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/

 

Tymczasem Katarzyna Skrzynecka zapewnia, że nigdy nie myślała o rezygnacji z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie jest zmęczona ani pracą ani programem:

 

NIGDY nie bywam zmęczona pracą, której poświęcam tyle serca i najlepszych energii ???? NIGDY niczego podobnego nie powiedziałam, ani nie okazałam ? Od wielu lat – gdy trzeba – dojeżdżam z wyjazdów spędzanych z dziećmi i rodziną , na dzień lub dwa do pracy: czy to w TTBZ, czy na plan filmowy , czy w teatrze.

 

Na koniec Skrzynecka zaapelowała do dziennikarzy „Super Expressu” o większą rzetelność i szacunek.

 

>>>Anna Lewandowska pokazała Laurę. Ale co ta 2-latka ma na sobie???