GWIAZDY

Basia Kurdej-Szatan ujawniła ILE zarabia na Instagramie!

O zarobkach na instagramie krążą legendy i ponoć za jeden wpis można zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ile zarabia Basia Kurdej-Szatan?

Jeszcze kilka lat temu Kurdej-Szatan była ulubienicą mediów, jednak 2021 roku bardzo straciła wizerunkowo. Stało się to po jej wulgarnej wypowiedzi na temat Straży Granicznej [tutaj]. W efekcie kilka firm wycofało się ze współprac reklamowych i dopiero po dłuższym czasie aktorka znów wróciła do łask.

Jednak choć wciąż pracuje w teatrze i w różnych produkcjach telewizyjnych, to nie ma dłuższych kontraktów czyli np. grania w serialu. Tym samym swój budżet domowy zasila także przychodami z instagrama.

 

https://www.instagram.com/kurdejszatan/?hl=pl

 

Basia Kurdej-Szatan instagram

 

Aktorka ma aż 1,3 miliona obserwujących, jest to więc ogromny potencjał reklamowy. Przyznała jednak, że nie czuje się influencerką:

 

Gdybym się bardziej poświęciła temu i była i była systematyczna…

 

Ale jakby tak pocisnąć i przypilnować, żeby tam non stop wrzucać (…) to pewnie mogłabym… Ale nie chcę

– stwierdziła w rozmowie z Teleshow WP.

 

Kurdej-Szatan zarobki

 

Zapytana o zarobki za współprace na instagramie odparła, że starannie dobiera reklamowane produkty czy usługi. Muszą to być rzeczy, które przetestowała i które lubi.

 

Basia Kurdej-Szatan nie podała konkretnych kwot zarobków. Przyznała jednak, że teraz – gdy mniej pracuje w telewizji, przychody z instagrama stanowią nawet 50% jej budżetu:

 

Zależy w jakim momencie… Teraz mam głównie teatr, nie mam telewizji. Jak miałam telewizję i robiłam telewizyjne reklamy, programy i filmy to ten instagram był takim 10 procent, może 20 procent… Różnie, a teraz połowę. Choć to zależy od danego miesiąca…

 

Dla porównania, Kuba Wojewódzki, który obecnie ma 1,5 miliona obserwatorów, już w 2020 roku za jeden post dostawał 50 tysięcy złotych. Myślicie, ze Basia może mieć podobne stawki?

 

Zobacz też:

Roksana Węgiel ambasadorką marki bielizny. „Ale cycuchy”!