GWIAZDY

Krzysztof Igor Krawczyk śpiewa przeboje swojego taty! Zobacz, czy ma podobny głos? (VIDEO)

Krzysztof Igor Krawczyk to 48-letni syn Krzysztofa Krawczyka (1946-2021) i Haliny Żytkowiak (1947-2011).

Tym samym Krzysztof Igor Krawczyk miał nie tylko tatę – piosenkarza, ale i mamę – wokalistkę. Halina Żytkowiak  śpiewała bowiem w zespołach Tarpany, Amazonki, Trubadurzy, wydała też jedną solową płytę.

 

pasją Krzysztofa Igora jest śpiewanie – https://www.facebook.com/igor.krawczyk.1420

 

Nic więc dziwnego, że i Krzysztof Junior interesuje się muzyką. Swoją pasję realizuje w Stowarzyszeniu Studio Integracji w ramach projektu „Krzysztof Cwynar zaprasza…”. Projekt ten kierowany jest dla osób z orzeczeniem niepełnosprawności. Jak czytamy na stronie Stowarzyszenia:

 

Jeżeli masz zdolności artystyczne, lubisz śpiewać, występować na scenie, posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, umów się na przesłuchanie.

 

Zapraszamy osoby uzdolnione muzycznie, posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności do udziału w projekcie „Krzysztof Cwynar zaprasza…” (…)

 

Osoby, które zakwalifikują się do projektu wezmą udział w dwóch koncertach w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

 

Według doniesień medialnych Krzysztof Igor Krawczyk jako dziecko został poszkodowany w wypadku samochodowym i z tego powodu cierpi na padaczkę pourazową. Być może właśnie ta choroba jest powodem orzeczenia niepełnosprawności i zakwalifikowania się do inicjatyw organizowanych przez Krzysztofa Cwynara.

 

fot. https://studiointegracji.org/

 

Krzysztof Igor Krawczyk śpiewa podczas licznych koncertów oraz występów. Są to zarówno utwory w języku polskim jak i angielskim (pierwsze lata swojego życia spędził w USA). Wśród piosenek wykonywanych przez Krzysztofa Juniora znalazły się także te z repertuaru jego taty.

 

Jedną z nich jest kołysanka „Dla Krzysia”.

 

 

Drugą znany przebój „Jak minął dzień”.

 

 

Na nagraniach słychać, że Krzysztof Igor Krawczyk śpiewa inaczej niż jego tata – Krzysztof Krawczyk, choć momentami można usłyszeć podobne tony w jego głosie. Ciekawe dlaczego nie nagrali razem jakiegoś utworu?

 

Poniżej prezentujemy nagrania tych samych piosenek w oryginalnym wykonaniu Krzysztofa Krawczyka.

 

Zobacz też: Doda pęka ze śmiechu. Zobacz, czym rozbawiła ją mama! (VIDEO)

 

 

Nagrania wykonań Krzysztofa Igora > www.facebook.com/katarzyna.filipiak.142