ZDROWIE&URODA

Marieta Żukowska: „Proszę Was o pomoc – dzięki Wam może się to udać ♥️”

Marieta Żukowska to aktorka, którą obecnie oglądać możemy w serialach: „Barwy Szczęścia” oraz „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Tak jak coraz większe grono osób, Marieta Żukowska odczuwa potrzebę wyciszenia się i kontaktu z naturą.

 

na łonie natury – https://www.instagram.com/marietazukowska/

 

Dla niej takim miejscem jest Mazowiecki Park Krajobrazowy. To tam jeździ by pooddychać świeżym powietrzem i zrelaksować się.

Niestety aktorka dowiedziała się o planach wycinki drzew i zbudowania na tym terenie Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej. Jednak dwie organizacje pro ekologiczne stworzyły petycję do Ministra Infrastruktury, w której czytamy:

 

Stowarzyszenie „Nie tędy droga” oraz Stowarzyszenie Eko-Glinianka działając w interesie publicznym mieszkańców gminy Wiązowna, składa petycję w sprawie:

 

odstąpienia od planowania przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej („OAW”, droga A50) przez tereny gmin Wiązowna, Dębe Wielkie i Otwock.

 

Marieta Żukowska zwraca się w wielką prośbą do swoich fanów o podpisanie tej petycji online:

 

Bardzo bardzo Was proszę o wsparcie i o podpisanie petycji link do niej w moim bio ( na górze mojej strony ) przeciwko wycięciu 170 ha lasów i w obronie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i Rezerwatu Przyrody Świder . Tam jest tak cudownie ,natura niezwykła ,tam jest azyl dla ludzi i zwierząt ,to ten azyl o ,którym Wam tyle mówiłam ten właśnie co jeżdżę „na wieś” by moc złapać siłe i energię . Proszę Was o pomoc – dzięki Wam może się to udać ♥️

 

Link do petycji znajduje się TUTAJ

 

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś podała informacje o stanie zdrowia jej ojca. „Tata… czuje się…”