CELEBRYCI

Kuba Wojewódzki sprzedaje swoje autografy. Cena szokuje!

W 2018 roku nakładem wydawnictwa Wielka Litera ukazała się książka „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia”.

Jak czytamy w opisie autobiografii Kuby Wojewódzkiego:

 

Jego autobiografia to skarbnica błyskotliwych bon motów, genialnych ripost, ciętych komentarzy. Kronika medialnego żywota, którego intensywnością można spokojnie obdzielić kilku celebrytów, a gażą za odcinek talk show wykarmić powiat. To też opowieść człowieka zasmuconego kondycją myślenia społeczeństwa, które głowy używa głównie do potakiwania.*

 

Być może jednak – pomimo niewątpliwych zalet książki – sprzedaż nie idzie tak dobrze, jak by się autor spodziewał. Z tego powodu Kuba Wojewódzki zachęca do zakupu autobiografii z  autografem autora:

 

Jeśli czytacie coś więcej niż tylko autografy to mam dla Was książkę z autografem… 🤪
Na prezent albo na pamiątkę📚

 

Kuba z książkami – https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

 

Zaglądamy zatem na stronę Wydawnictwa i faktycznie jest tam oferta zakupu książki Kuby w trzech wariantach. Bez autografu – w oprawie  miękkiej lub twardej – oraz w wersji z autografem.

Analizując dokładniej ofertę widzimy, że biografia w miękkiej okładce kosztuje 15 zł., w twardej – 32,44 zł. Natomiast książka podpisana przez Kubę Wojewódzkiego ma oprawę opisaną jako „miękka ze skrzydełkami”.  Za taką książkę zapłacić trzeba 44,90 zł.

 

ceny książek Wojewódzkiego – fot. wielkalitera.pl

 

Wygląda więc na to ze podpis celebryty kosztuje 29,90 zł. Przy sprzedaży tysiąca sztuk przychód z autografów Kuby Wojewódzkiego to 29 900 zł.

Biorąc pod uwagę, że – jak sam się chwalił – Król TVN’u za jeden post sponsorowany na instagramie otrzymuje 50 tysięcy złotych, to cena za autograf jest naprawdę niska. Fani Kuby, kupujcie zatem! 🙂

 

>>>„Orzechy i pestki” Lary Gessler. Czy warto kupić tę książkę?

 

*cyt. wielkalitera.pl