GWIAZDY

Doda przestrzega swoich fanów przed… Ale aluzja!

Doda wróciła już z Turcji i obecnie pracuje nad dźwiękiem filmu „Dziewczyny z Dubaju”.

Gdy wokalistka była jeszcze na wakacjach pojawiły się plotki o jej rzekomym romansie (zobacz tutaj). Ten z kolei wpisywał się w teorie, jakie fani snuli we wrześniu. To wtedy Doda zapowiedziała w swoim życiu znaczące zmiany. Napisała wtedy:

 

Nadchodzą zmiany w moim życiu. Zawodowe i prywatne. Niektórych zszokują, niektórym dadzą do myślenia,niektórych zmartwią ,a niektórych ucieszą.

Co mnie to obchodzi ? NIC. Żadna z tych osób życia za mnie nie przeżyje😌 czas odważyć się i po prostu żyć 🌗🐸🔥

 

Dziś znów na profilu Dody pojawił się znaczący wpis. Jest to cytat z książki „Żyjesz tylko raz”. Szczególną uwagę zwraca fragment na temat „gównianych znajomości” i ten mówiący o tym, żeby przestać czekać (całość poniżej).

 

Większość ludzi żyje tak, jakby nigdy nie mieli umrzeć. Jakby byli nieśmiertelni. Tracą czas na gówniane znajomości i nudne życie bez polotu.

 

Jak sądzicie, czy to kolejna aluzja?

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 


„Przyjdzie dzień, w którym dotrze do Ciebie, że zabraknie Ci czasu na zrobienie wszystkiego o czym marzyłeś. Obudzisz się i zrozumiesz jak szybko uciekają dni, miesiące i lata. Uzmysłowisz sobie, że nie ma już na co czekać. Wszystko, co chciałeś w życiu zrobić – zrób teraz. Jest później niż myślisz.

Większość ludzi żyje tak, jakby nigdy nie mieli umrzeć. Jakby byli nieśmiertelni. Tracą czas na gówniane znajomości i nudne życie bez polotu. Znikają w szarej codzienności dnia zapominając o swoich marzeniach. Zastanawiają się czy wypada i co ludzie powiedzą. Powtarzają sobie w myślach, że „kiedyś” wszystko zmienią. Pierdolone „kiedyś”, które najczęściej nie nadchodzi nigdy.

Powiem Ci coś. Czas ma głęboko w dupie Twoje plany. Nic nie jest w stanie go zatrzymać. Mija i nie wraca. Przychodzi dzień, w którym wstajesz rano i nie masz pojęcia, że właśnie wypiłeś ostatnią kawę w swoim życiu.

Nigdy nie wiesz, kiedy patrzysz komuś ostatni raz w oczy. Jutra może nie być. W jednej sekundzie cały świat może się zawalić. W ułamku chwili wszystko może się skończyć. Przestań czekać. Zacznij żyć tak, jakby codziennie był ostatni dzień w Twoim życiu.

– Rafał Wicijowski, fragment z książki „Żyjesz tylko raz””