GWIAZDY

Kurdej-Szatan w kłopotliwej kreacji. SZOK w komentarzach!

Barbara Kurdej-Szatan była jednym z gości na Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2024.

Tegoroczna aukcja odbyła się wczoraj (8 czerwca 2024 r.) w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, a tematem przewodnim był orient w baroku.

Kurdej-Szatan pojawiła się w kłopotliwej kreacji, ale nie to było największym zaskoczeniem!

 

https://www.instagram.com/omenaafoundation/

 

Barbara Kurdej-Szatan Top Charity 2024

Aktorka ubrała się cała na czarno. Miała na sobie długą, czarną i wąską suknię, a na górze coś w rodzaju bolerka z „motylimi”, krótkimi rękawkami. Do tego założyła buty na bardzo wysokich platformach, co w połączeniu z wąską suknią sprawiało, że z trudem szła.

Tego typu „kłopotliwe” stylizacje zawsze wzbudzają liczne reakcje i są szeroko komentowane przez internautów. Ale tu spotkało nas zaskoczenie!

 

Kurdej-Szatan post Straż Graniczna

Przypomnijmy, że w listopadzie 2021 roku w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej, aktorka zamieściła tekst, w którym obrażała Straż Graniczną:

 

KURWA !!!!!!!!!! Kurwaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kurwa „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kurwa !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!!
Chcecie takiego rządu wciąż ?????

[więcej tutaj]

 

Tymczasem w ostatnich miesiącach polska granica jest wciąż forsowana przez migrantów, a strażnicy są atakowani kamieniami czy konarami drzew. Co więcej, kilka dni temu zmarł młodziutki żołnierz ugodzony nożem na granicy polsko-białoruskiej.

 

Nie ma komentarzy

I tak jak po wpisie z 2021 roku aktorka mierzyła się z hejtem, prawdopodobnie teraz jest tak samo.

I w związku z tym wyłączyła możliwość komentowania jej postów. Tak więc nie dowiemy się, co internauci sądzą na temat kreacji zaprezentowanej na Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2024.

 

Ostatni post, gdzie jeszcze są komentarze pochodzi z 26 maja 2024 r. Czytamy pod nim:

 

O wyłącza pani komentarze bo są nieprzychylne? Miała pani odwagę obrażać ludzi, którzy chronią również pani dupsko a teraz nie ma odwagi pokazywać co ludzie o pani uważają?

 

Leć na granicę , uchodźcy czekają na twoją pomoc . Wstyd i zero szacunku pisząc te kondolencje

 

Czy Jesteś dumna z powodu swego szczucia na Żołnierzy Wojska Polskiego ? Jesteś odrażającym babsztylem

 

Niestety ostatnim komentarzem dotyczącym śmierci żołnierza, aktorka jeszcze dolała oliwy do ognia. Nic więc dziwnego, że teraz woli nie czytać i nie wiedzieć, co o niej myślą…

„Maszyny bez serca bez mózgu”. Jak TERAZ Kurdej-Szatan komentuje śmierć polskiego żołnierza?

 

https://www.instagram.com/omenaafoundation/