BIZNES&POLITYKA

Lech Wałęsa się GŁODZI?! Pokazał ZASKAKUJĄCE zdjęcia!

Lech Wałęsa boryka się z problemami zdrowotnymi. Były prezydent musi dbać o formę i o dietę. Jednak, czy jego sposób odżywiania nie jest zbyt restrykcyjny? Wałęsa pokazał zdjęcia posiłków w sieci.

 

Zdrowie najważniejsze

Lech Wałęsa ma problemy z sercem i chorował na koronawirusa. W ubiegłym roku trafił do szpitala, lekarze zdecydowali, że Wałęsa zostanie podłączony pod tlen.  Były prezydent ma już swoje lata. W tym roku skończy 80-lat i stara się być w jak najlepszej formie. Dba o zdrowie i wyjeżdża je podreperować do sanatorium. Tym razem wybrał się do Lądka-Zdroju. Tam nabiera sił, spaceruje i korzysta z różnych zabiegów, które oferuje sanatorium. Były prezydent podzielił się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami, które mogą budzić zdziwienie. Wynika z nich, że polityk bardzo dba o dietę. Wałęsa pokazał co zjadł na śniadanie. Mimo smakołyków, wybrał małą porcję owsianki z owocami. Czy to nie zbyt mało?

 

Facebook/ Lech Wałęsa

 

Wałęsa napisał pod zdjęciem:

 

Śniadanie w Alhambrze- pycha, zjadłem tylko to: owsiankę, 6 malinek, 5 jagódek i sałatkę oraz kawę latte macchiato

 

Troska internautów

Zdjęcie posiłku, które zamieścił Lech Wałęsa, wywołało poruszenie wśród internautów. Ci zastanawiali się, czy były prezydent nie stosuje zbyt restrykcyjnej diety. Wszak owsianka z kilkoma owocami to bardzo skromne śniadanie. Internauci życzyli Lechowi Wałęsie zdrowia, smacznego posiłku. Post Wałęsy skomentował też ks. Kazimierz Sowa. Duchowny napisał:

 

Dobrego dnia!

 

I taki pewnie jest dzień byłego prezydenta, który chętnie korzysta z sanatoryjnych zabiegów, pływalni i atrakcji, które oferuje Lądek-Zdrój.

 

Zdjęcia: Facebook/ Lech Wałęsa