GWIAZDY

Dlaczego Dowbor kupuje kwiaty? To zwykle ku***two!!!

Maciej Dowbor razem z Joanną Koroniewską opowiedzieli się za możliwością wykonywania aborcji.

Kilka dni temu Maciek chcąc wesprzeć Joasię, a także inne kobiety – zmienił swoje nazwisko. Zrobił to symbolicznie, bo na razie tylko na instagramie, był to jednak znaczący gest (czytaj tutaj).

Minęło jednak trzy dni i kolejna sprawa oburzyła prezentera show „Twoja twarz brzmi znajomo”. To co się zdarzyło, Maciej Dowbor nazwał „kurestwem”, a jego reakcja była nietypowa – zachęca do kupowania kwiatów.

 

Maciej i Joanna – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

O co chodzi? To odpowiedź na zamknięcie cmentarzy na Święto Zmarłych i podanie tej informacji dosłownie na dzień przed.

 

Zdaję sobie sprawę z potrzeby ograniczeń, ale ogłaszanie kolejnych obostrzeń z dnia na dzień jest nie fair – to po prostu brak szacunku dla kolejnych grup zawodowych, ignorancja, arogancja i zwykle kurestwo!!! Sorry, ale nie mam zamiaru przebierać w słowach. Ktoś kolejny raz przegiął… wiecie co! – pisze Maciek.

 

Prezenter zachęca:

 

Zróbcie dobry uczynek – kupcie kwiaty i znicze przed cmentarzami. Mnóstwo osób zostało narażonych na olbrzymie straty finansowe!

 

W podobnym tonie wpis zamieściła Joanna Koroniewska:

Kup dziś kwiatek. Zrób z nim pożytek. Pokażmy solidarność z tymi, dla których tak późno podjęta decyzja jest naprawdę nieludzka. Nieważne. Ważne jest to, że my możemy. Możemy pokazać, że w każdej sytuacji będziemy pomagać a nie krzyczeć z nienawiścią i złością. Polecam. Od rana dzień jakiś taki piękniejszy. 🌺🌹🌷🌼🌸🌻 #KWIATYrewolucji

 

Bardzo słusznie zauważyli Maciej i Joanna, że dla wielu osób okres Świąt Zmarłych to prawdziwe „żniwa” i właśnie na tym święcie opierają swój całoroczny byt. Informacja o zamknięciu cmentarzy to dla nich ogromne straty, bo od miesięcy prowadzona była produkcja zniczy, sztucznych wiązanek czy hodowle kwiatów. Jedna decyzja wiele firm może doprowadzić do bankructwa.

 

>>>Szokująca decyzja krakowskiego hotelarza. Pokoje w hotelu udostępni za 1 zł. miesięcznie!

 

rodzina Dowborów wspiera branżę hodowców kwiatów – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/