BIZNES&POLITYKA

Małgorzata Kożuchowska została oszukana! Teraz ostrzega innych.

Małgorzata Kożuchowska (49 l.) to prawdziwa gwiazda. Ceniona jest nie tylko za swoje role filmowe, ale też za pełną klasy postawę życiową oraz dobry styl ubierania się.

To wszystko sprawia, że Małgorzata Kożuchowska jest także bardzo popularna w Internecie. Na Instagramie obserwuje ją już milion osób i to zapewne zachęciło oszustów do wykorzystania wizerunku aktorki. Informację na ten temat podała sama Kożuchowska.

 

Małgorzata Kożuchowska została oszukana!  – https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl

 

Prawdopodobnie chodzi o reklamy specyfików na odchudzanie czy innych suplementów diety.

 

Mój wizerunek jest bezprawnie wykorzystywany do promocji różnorodnych preparatów, rzekomo uzdrawiających. Oszuści fabrykują wywiady ze znanymi osobami, w tym ze mną, aby zwiększyć sprzedaż produktów pochodzących z niewiadomego źródła…

 

Teraz gwiazda ostrzega też innych przed nabieraniem się na tak nieetyczne i bezprawne działania producentów tych środków.

 

Kochani, nie dajcie się nabrać! Wszelkie preparaty medyczne przyjmujcie tylko według zaleceń lekarza oraz kupujcie je w aptekach. Dbajmy o swoje zdrowie i bądźmy czujni na Internetowych oszustów!

 

To nie pierwszy przypadek tego typu działań. Ofiarami podobnych „reklam” padli Anna i Robert Lewandowscy czy Kasia Cichopek. Nie dajmy się nabrać!