GWIAZDY

Piotr Rubik zagrał „do kotleta”, a konkretnie do… (VIDEO)

Sformułowanie „grać do kotleta” oznacza przygrywanie w restauracji lub podczas różnych imprez, gdzie goście konsumują, a muzycy… no właśnie grają do kotleta.

Kompozytora i dyrygenta – Piotra Rubika – raczej nie kojarzymy z tego typu działalnością. Rubik koncertuje w salach filharmonii lub na innych prestiżowych scenach.

 

Tym razem jednak zrobił wyjątek dla ukochanej żony – Agatki. Zagrał oraz zaśpiewał właśnie dla niej i można powiedzieć, że właśnie do przysłowiowego kotleta. Jak jednak mówi Agata: „Już ponad 2 lata temu wyeliminowałam z diety mięso i większość produktów odzwierzęcych”. I z tego względu miejsce kotleta zajęła… sałatka.

 

Piosenka Piotra Rubika dla żony ma taki tekst:

 

Kochanie, kochanie, co Ty jadłaś na śniadanie?

Że tak pięknie dziś wyglądasz, ja poproszę to samo danie.

Czy to była sałatka, odpowiedz mi Agatko

Ja cię kocham przecież wiesz i dlatego ten poranny jazz.

Padpadpa….

 

Agata była wzruszona tą piosenką i napisała:

 

15 lat temu po raz pierwszy go pocałowałam- tak ja to zrobiłam, a on miał satysfakcję. Nie wyszłam w sumie na tym najgorzej… 😅 Od tego czasu dorobiliśmy się być może innych, ważniejszych dni do świętowania, ale w tych durnych i smutnych czasach każda chwila radości jest mile widziana. @piotr_rubik super, że jesteś! ❤️ dziękuję za piękny prezent z samego rana! 👍😘

 

Wczoraj Edyta Pazura napisała wiersz dla Cezarego (zobacz TUTAJ), Piotr Rubik zagrał i zaśpiewał piosenkę dla żony. Ciekawe, która jeszcze gwiazda stworzy coś pięknego dla swojej drugiej połówki? 🙂

 

>>>Agata Rubik postanowiła pokazać goły tyłek. Zobacz, jak jej się udało!

 

 

video- https://www.instagram.com/agata_rubik/