CELEBRYCI

To był trudny poród. Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie dziecka!

Pola Wiśniewska właśnie urodziła swoja szóste dziecko. Michał Wiśniewski ujawnił, że był to trudny poród.

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski wraz z dziećmi tworzą patchworkową i bardzo wielodzietną rodzinę. Z poprzedniego związku Pola ma czwórkę dzieci – Julię, Polę, Piotra i Adama, z kolei Michał jest tatą Fabienne, Etiennette, Vivienne i Xaviera.

Razem zaś mają dwóch synów: Falco Amadeusa (ur. 29 stycznia 2021) i drugiego, który na świat przyszedł 16 maja 2023 r. Łącznie więc posiadają aż dziesięcioro dzieci!

 

https://www.instagram.com/wisniewska_pola/

 

Imię drugiego syna Wiśniewskich wzbudziło konsternację, bo chłopiec nazywa się Noël Cloé. Tymczasem imię Cloé (Chloe) uznawane jest za damskie. Rodzice dziecka takie jednak wybrali i nie zamierzają zmieniać zdania.

 

Michał Wiśniewski ujawnił, że Pola rodziła naturalnie. Poród jednak nie należał do najłatwiejszych:

 

Polcia czuje się dobrze, to był wbrew pozorom bardzo trudny poród dla niej. Ona ma to porównanie, bo to jest jej szósty poród. Mogę powiedzieć, że teraz czuje się bardzo dobrze i mam nadzieję, że za dwa dni wyjdzie do domu.

– powiedział w rozmowie z Plejadą.

 

>>>Tak ubrali Filipa Chajzera na komunię. Rodzice mieli fantazję!

 

Tymczasem Pola, jeszcze ze szpitala opublikowała pierwsze zdjęcie z synkiem. Na razie pokazała tylko rączkę dziecka. Być może jednak doczekamy się także zdjęcia buzi chłopca.

Przypomnijmy, że Wiśniewska nie ujawnia wizerunku czwórki dzieci z poprzedniego związku. Chętnie natomiast publikuje zdjęcia z Falco. Być może więc podobnie będzie z Noelem.

 

https://www.instagram.com/wisniewska_pola/